20000 TL sistem önerisi

Bütçe
20K

Robert Stojanov

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben hazır veya toplama bir sistem istiyorum aklımda alttaki PC var ve bu bütçeye göre başka PC'ler önerebilirseniz sevinirim.

Bu konuda bilgili gördüğüm @messinicocugu @Emma Stone sizin de fikirlerinizi almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben hazır veya toplama bir sistem istiyorum aklımda alttaki PC var ve bu bütçeye göre başka PC'ler önerebilirseniz sevinirim.

Bu konuda bilgili gördüğüm @messinicocugu @Emma Stone sizin de fikirlerinizi almak isterim.

ModArt-M7/AMD Ryzen 5 5600/ASUS Radeon RX 6650 XT DUAL 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM attıgınız sistem iyi fakat bu da fiyatına göre çok iyi sistem bunu da bir değerlendirmenizi öneririm.

İyi sistem bu sistemde toplanabilir alternatif olarak:
2X:
19200TL tutuyor.

Bu kasayı kullanan bir arkadaş normal 4 fanlı mesh kasaya göre 7-8 derece daha sıcak olduğunu söyledi.
Şu PSU ile fiyat farkı az nasılsa bütçe var alsa daha iyi olur.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sanırım bu sistemi toplayıp.

Bu kasayı kullanan bir arkadaş normal 4 fanlı mesh kasaya göre 7-8 derece daha sıcak olduğunu söyledi.
Şu PSU ile fiyat farkı az nasılsa bütçe var alsa daha iyi olur.

Kasa ile PSU'yu değiştirebilirim.

Kasa olarak;
İkisinden birini alabilirsin.

Kasa olarak;
İkisinden birini alabilirsin.

Ekran kartını ASRock değil de ASUS Radeon 6700 yaparsam kampanya sayesinde daha ucuza gelebiliyor. Kampanya ve ekran kartı linki:

Eğer öyle yaparsam ekstra 1K daha para kalıyor o parayı acaba daha iyi bir kasa için harcayabilir miyim hani 1klık bir kasa değil de 1.6k-2K kasa önerebilir misiniz acaba?
Bir de ASUS Radeon 6700 XT önerir misiniz yoksa ASRock daha iyi bir markamı?

Ekran kartını ASRock değil de ASUS Radeon 6700 yaparsam kampanya sayesinde daha ucuza gelebiliyor. Kampanya ve ekran kartı linki:

Eğer öyle yaparsam ekstra 1K daha para kalıyor o parayı acaba daha iyi bir kasa için harcayabilir miyim hani 1klık bir kasa değil de 1.6k-2K kasa önerebilir misiniz acaba?
Bir de ASUS Radeon 6700 XT önerir misiniz yoksa ASRock daha iyi bir marka mı?

ASRock iyi bir model ama ASUS Dual daha iyi bu bütçede kasa olarak darkFlash DLS480 alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı