20000 TL sistem önerisi

Gencer gaming güvenilir sitedir,sınırlı stok ve fiyat çok iyi şüpheniz olmasın.
Bütçeniz olursa kasayı lian li yaparsınız veya corsair yapıp fan eklersiniz.
bu arada ekran kartı amd ve nvidia arasındayım bi yanda rtx 3060/3060/ diğer yanda 6700/6700xt vs amd ile uğraşmak istemiyorum açıkçası ama düşüncenizi duymak isterim

yazılım ile uğraşıyorum arada ağır oyunlar oynarım elbette ilk defa pc alacağım için parçaların ne tür performans vermediğini bilmiyorum o yüzden sizlere danışmak istedim...
İyi yapmışsınız amacınız sadece oyun olsaydı gözüm kapalı amd derdim çünkü oyun anlamında 6700 xt 3060 dan kat kat daha iyi bir kart

İyi yapmışsınız amacınız sadece oyun olsaydı gözüm kapalı amd derdim çünkü oyun anlamında 6700 xt 3060 dan kat kat daha iyi bir kart
açıkçası amd kartlarının performansı yüksek ama ömrü az olduğunu, nvidia kartlarının ise performansının "amdye" göre düşük olduğunu ve ömrünün uzun olduğunu düşünüyorum...

Açıkçası AMD kartlarının performansı yüksek ama ömrü az olduğunu, NVIDIA kartlarının ise performansının "amdye" göre düşük olduğunu ve ömrünün uzun olduğunu düşünüyorum...

Çok yanlış düşünüyorsunuz AMD daha önü daha açık durumda şu an ama yazılımla uğraşıyormuşsunuz o yüzden NVIDIA öneririm belki render falan da alırsınız karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı