20000 TL sistem toplama

unclast

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar. Başlıkta belirttiğim gibi, yazdan sonra şu anki kura göre 20000 TL sistem toplamayı düşünüyorum. Sistemin görseli aşağıda. Eksiklerini falan yazarsanız sevinirim. Ayrıca başka bileşenlerden kısıp bütçeyi aşmadan GPU'yu RTX 2080 yapmak mümkün mü?

Ekran Alıntısı.PNG

İyi forumlar. Başlıkta belirttiğim gibi, yazdan sonra şu anki kura göre 20000 TL sistem toplamayı düşünüyorum. Sistemin görseli aşağıda. Eksiklerini falan yazarsanız sevinirim. Ayrıca başka bileşenlerden kısıp bütçeyi aşmadan GPU'yu RTX 2080 yapmak mümkün mü?

Eki Görüntüle 555741

Bu sistem 20000 TL mi ediyor puu bitmiş ülke.

Eki Görüntüle 555741
Bu bütçede 3600x az kalır işlemci yükseltilebilir. (hatta yükseltilmeli)
şunu inceleyin derim.

15000tl'lik bir pc bir de monitörünüzü kattığınızda 20000tl görüyorsunuz.
Keyifli toplamalar :D

Ryzen 3000 serisi işlemciler için en düşük RAM frekansının 3200 MHZ olması gerektiğini söylüyorlardı. Sizin beğendiğiniz RAM'ler 3000 MHZ. Bunu bi araştırın derim.

Sizin için bir sistem hazırladım. İnceleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 555774
Böyle bir sistem hazırlamak istemiştim ama beceremedim. Teşekkürler güzel sistem olmuş değerlendireceğim.
Ryzen 3000 serisi işlemciler için en düşük RAM frekansının 3200 MHZ olması gerektiğini söylüyorlardı. Sizin beğendiğiniz RAM'ler 3000 MHZ. Bunu bi araştırın derim.
itopya'da stok sıkıntısı vardı sanırım bellekleri ve diskleri düşüğündüğüm gibi ayarlayamadım. Diğer sitelere bakayım.
Bu bütçede 3600x az kalır işlemci yükseltilebilir. (hatta yükseltilmeli)
şunu inceleyin derim.

15000tl'lik bir pc bir de monitörünüzü kattığınızda 20000tl görüyorsunuz.
Keyifli toplamalar :D
İşlemci ve ekran kartını yükselteceğim. Belki monitörden kısarım ama bu sistemi de göz önünde bulunduracağım.

Geri
Yukarı