20000 TL sistem toplanır mı?

• Konuyu başlatan caller
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 968

caller

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben 6 yıl önce bu sistemi topladım ve şu anki yeni sistemler arasında çok fark var mı? Genellikle internette dizi film izliyorum. Online oyunları çok oynuyorum bu sistem bana yetiyor ama yeni sistemler hakkında bilgi edinmek istiyorum. 20 bin TL bütçem var ama yeni sistemler arasında fazla bir fark yoksa bu parayı yeni sisteme harcamak istemiyorum. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
Sistemim:
*Ekran kartı: MSI GTX 970.
*RAM: G.Skill 8 GB (2x4GB) Ripjaws X DDR3 1600MHz CL9 1.5v Dual kit RAM.
*SSD: Samsung 850 EVO 120 GB.
*Anakart: Gigabyte Z97X-GAMING 5 Intel Z97 soket 1150 DDR3 3200MHz.
*Güç: Corsair VS650.
*HDD: WD elemens 1 TB hard disk.
*İşlemci: i5-4690K CPU @ 3.50GHz.

Oynadığınız oyunlarda sorun yaşamıyorsanuz vence değiştirmeye gerek yok. 20K bütçeye çok daha iyi bir sistem elbette toplanabilir. Ancak asıl önemli soru sizin buna ihtiyacınız var mı?

10.000 TL konsol alın kalan parayı da biriktirin, yatırım yapın, yeni konsol alın, (bunu yapma) parayı yiyip pavyonlarda harcayın. Bu sistemi satıp 10.000 TL eklerseniz daha iyi olur kalan para da cebinizde kalır.

Genellikle Online oynanan oyunları oynuyorum. Toplayacağım sistem beni 6 yıl götürebilecek bir sistem olursa iyi olur. Bana 20 bin TL’lik sistem önerebilir misiniz? Bu sistem satsam ne kadara satabilirim yardımcı olur musunuz?

Genellikle Online oynanan oyunları oynuyorum. Toplayacağım sistem beni 6 yıl götürebilecek bir sistem olursa iyi olur. Bana 20 bin TL’lik sistem önerebilir misiniz? Bu sistem satsam ne kadara satabilirim yardımcı olur musunuz?
Bu sistemi 3000 ₺’ye satabilirsiniz. Elde ettiğiniz paraya 10.000 ₺ kadar ekleyip 13.000 ₺’ye sizi en az 5 sene tüm oyunlarda 1080P Ultra oynatacak sistem toplayabiliriz. Bu şekilde kenarda da 10.000 ₺ gibi paranız kalmış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı