20000 TL telefon önerisi

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir Android telefon almak istiyorum, fiyat olarak maksimum 20.000 TL düşünüyorum, aşağıda yazacağım özelliklere sahip telefon önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

1- Aptx Adaptive ve ayrıca LDAC bluetooth desteği.
2- 3.5mm kulaklık çıkışı
3- USB OTG desteği
4- 256 GB hafıza, en az 6 GB RAM
5- Browserda birden çok sayfa açınca bir sayfadan diğerine geçip eski sayfaya dönünce baştan yüklenmesini istemiyorum (Xiaomi Note 8 kullanıyorum ve bu durum canımı çok sıkıyor)
6- Kamera adedi ve/veya çözünürlüğü önemli değil
7- Ekran boyutu 5,7-6" gibi olabilir
8- Ekran 120hz olursa daha iyi olur
9- Şarjı normal kullanımda 1.5 günü çıkarırsa yeterlidir

Teşekkürler.

Hocam bu POCO markası nedir necidir? Saçma sapan bir marka gibi geliyor bana :) uzun süredir telefon araştırmadığım için bilmediğimden soruyorum.

Xiaomi'nin modeli miymiş şimdi baktım da telefon markası değil mi? 🤔

POCO Xiaomi markasının ürettiği telefon modellerinden birisi genel anlamda oyun performansı olarak gerçekten Android olarak en kral performansı veriyor onun yanında kamerasıda iyidir günlük kullanımda sizi çok rahat götürür kesinlikle balon değildir.

POCO Xiaomi markasının ürettiği telefon modellerinden birisi genel anlamda oyun performansı olarak gerçekten Android olarak en kral performansı veriyor onun yanında kamerasıda iyidir günlük kullanımda sizi çok rahat götürür kesinlikle balon değildir.

Anladım hocam teşekkürler. Ama ben telefondan oyun oynamıyorum kamera kalitesiyle de ilgilenmiyorum idareten dandik bir kamerası bile olsa yeter. Aradığım en öncelikli özellikler webde gezinirken çoklu sekme kullanımında sürekli diğer sayfaya geçince yeniden yüklememesi, bluetooth ses aktarımının en son bluetooth codeclerini desteklemesi.

Anladım hocam teşekkürler. Ama ben telefondan oyun oynamıyorum kamera kalitesiyle de ilgilenmiyorum idareten dandik bir kamerası bile olsa yeter. Aradığım en öncelikli özellikler webde gezinirken çoklu sekme kullanımında sürekli diğer sayfaya geçince yeniden yüklememesi, Bluetooth ses aktarımının en son Bluetooth codeclerini desteklemesi.

Hocam zaten POCO markası F/P bir markadır bu yüzden ise yapabileceği şeyler kısıtlıdır sizin yerinizde olsam Xiaomi 12t modelini önerebilirim dediğiniz özelliklerin neredeyse birçoğuna sahip bir telefon ancak kendinizde arastırmanız daha kaliteli olacaktır.

Anladım hocam teşekkürler. Ama ben telefondan oyun oynamıyorum kamera kalitesiyle de ilgilenmiyorum idareten dandik bir kamerası bile olsa yeter. Aradığım en öncelikli özellikler webde gezinirken çoklu sekme kullanımında sürekli diğer sayfaya geçince yeniden yüklememesi, Bluetooth ses aktarımının en son Bluetooth codeclerini desteklemesi.

Önerdiğim telefon ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

Önerdiğim telefon ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

Aptx Adaptive yokmuş hocam artı kullandığım telefon da Xiaomi bu yüzden webde gezinmek farklı sekmeler açarak özellikle tam bir eziyet. O yüzden Xiaomi'den soğudum biraz. Teşekkürler öneriniz için.

Aptx adaptive yokmuş hocam artı kullandığım telefon da Xiaomi bu yüzden webde gezinmek farklı sekmeler açarak özellikle tam bir eziyet. O yüzden Xiaomi'den soğudum biraz. Teşekkürler öneriniz için.

Hocam eğer iyi bir web kullanımı istiyorsanız eğer iyi bir işlemci ve arayüz gerekir diğer yönden ise sizin ihtiyacınızı Samsung Galaxy S22 karşılayacağını düşünüyorum ama bilmelisiniz ki maalesef aradığınızın bütün özelliklerin aynı telefonda olması biraz zor ama mümkün bu da sizin araştırmalarınıza bağlı.

Arkadaşlar yeni bir Android telefon almak istiyorum, fiyat olarak maksimum 20.000 TL düşünüyorum, aşağıda yazacağım özelliklere sahip telefon önerilerinizi paylaşabilir misiniz?

1- Aptx Adaptive ve ayrıca LDAC bluetooth desteği.
2- 3.5mm kulaklık çıkışı
3- USB OTG desteği
4- 256 GB hafıza, en az 6 GB RAM
5- Browserda birden çok sayfa açınca bir sayfadan diğerine geçip eski sayfaya dönünce baştan yüklenmesini istemiyorum (Xiaomi Note 8 kullanıyorum ve bu durum canımı çok sıkıyor)
6- Kamera adedi ve/veya çözünürlüğü önemli değil
7- Ekran boyutu 5,7-6" gibi olabilir
8- Ekran 120hz olursa daha iyi olur
9- Şarjı normal kullanımda 1.5 günü çıkarırsa yeterlidir

Teşekkürler.
Bu özelliklerin tamamını sağlayan cihazlar çok az ve TR'de yok. Bana daha çok Sony cihazları hatırlattı. Şu filtreden de görebilirsiniz. Yurt dışından alabilirseniz ve bütçe çıkarsa; en doğru tercih Xperia 1 V olacaktır.

Geri
Yukarı