20000 TL TV önerisi

Hocam attığınız modele baktım çok hoşuma gitti teşekkür ederim bir de bir şey soracağım attığınız model ince ekran mı mağazada görmüştüm çok hoşuma gitti camdan farkı olmayan TV'ler vardı.
Bu arada şu model nasıldır? https://www.hepsiburada.com/samsung-75q60a-75-190-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBCV00000CSAN9?magaza=Samsung Türkiye
Sizin attığınız modelde çok güzel, bende o kumandayı kullanıyorum ve hissiyatı harika. Sorunuzun cevabı hayır , ikisinde kalınlıkları ortalama tam cam televizyon değil fakat yinede çok ince. Birisi QLED birisi Neo QLED ikiside eşit sayılır, NEO'nun birtık daha iyi renk kalibrasyonu var okadar. Fakat diğeride 75 inç karar tamamen senin. İkisindende pişman olmazsın. Ha şunu belirteyim (Samsung dışında markalardan pahalı televizyon alma)

Sizin attığınız modelde çok güzel, bende o kumandayı kullanıyorum ve hissiyatı harika. Sorunuzun cevabı hayır, ikisinde kalınlıkları ortalama tam cam televizyon değil fakat yine de çok ince. Birisi QLED birisi Neo QLED ikisi de eşit sayılır, Neo'nun birtık daha iyi renk kalibrasyonu var o kadar. Fakat diğeride 75 inç karar tamamen senin. İkisindende pişman olmazsın. Ha şunu belirteyim (Samsung dışında markalardan pahalı televizyon alma)

Tamam hocam teşekkür ederim 75 inçten küçükte alabilirim.
Sizin attığınız modelde çok güzel, bende o kumandayı kullanıyorum ve hissiyatı harika. Sorunuzun cevabı hayır , ikisinde kalınlıkları ortalama tam cam televizyon değil fakat yinede çok ince. Birisi QLED birisi Neo QLED ikiside eşit sayılır, NEO'nun birtık daha iyi renk kalibrasyonu var okadar. Fakat diğeride 75 inç karar tamamen senin. İkisindende pişman olmazsın. Ha şunu belirteyim (Samsung dışında markalardan pahalı televizyon alma)
Hocam bir de bir şey soracağım sizin attığınız model ve benim attığım modelin paneli ne bir türlü bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı