20000 TL Yayın sistemi toplama

LEONSCOUT

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar, yayın için bir sistem toplamak istiyoruz benzer konulara baktım fakat tarihler en yakın tarihlerde bile dolarda olan iniş çıkışlar belirtilen bütçeye göre tavsiyede farklılığa sebep olabiliyor. Ayrıca Intel 10.nesil raflarda yerini almaya başlamışken bu konuyu açmak istedim. Bütçemiz 20.000 TL ve her şey dahil şeklide tavsiyelerinizi bekliyoruz klavye mouse kulaklık dahil bütün sistem set tavsiyenizi bekliyoruz. Arkadaşlar teşekkür ederim şimdiden zaman ayırıp okuduğunuz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar, yayın için bir sistem toplamak istiyoruz benzer konulara baktım fakat tarihler en yakın tarihlerde bile dolarda olan iniş çıkışlar belirtilen bütçeye göre tavsiyede farklılığa sebep olabiliyor. Ayrıca Intel 10.nesil raflarda yerini almaya başlamışken bu konuyu açmak istedim. Bütçemiz 20.000 TL ve her şey dahil şeklide tavsiyelerinizi bekliyoruz klavye mouse kulaklık dahil bütün sistem set tavsiyenizi bekliyoruz. Arkadaşlar teşekkür ederim şimdiden zaman ayırıp okuduğunuz için.
Normalde Unlost'un sistemlerini önermem genellikle başarısızlar ama yayın sistemleri bana iyiymiş gibime geliyor. Fotoğraftaki güncelleştirmelerle alınabilir.
Monitör: Aoc 24g2u 23.8" 144hz 1ms (hdmı+display) Freesync Full Hd Ips Monitör Fiyatları ve Özellikleri kullanışlı ve iyi bir montiör gönül rahatlığıyla alınabilir.
Mouse: SteelSeries Rival 600 Oyuncu Mouse SSM62446 Fiyatı
Kulaklık: Kulaklık konusunda yayın için bir fikrim yok danışan arkadaşlar zaten söylerler, ayrıca mikrofon almayın kulaklığın verdiği mikrofonla idare edin ama güzel ses versin ama illa ki vereceksem bir kulaklık önerisi hyperx cloud 2 ya da steelseries arctis 3 olurdu.
Klavye: Klavyeyi cuma günleri saat 22:00 da gaming gecesi olduğu zaman alın. Gözünüze hangisi hoş gelirse incelemeleri hemen izleyin kararınızı verin çünkü stoklar çok hızlı eriyor.
Benim önerilerim bunlardır. Evet biraz bütçeyi geçti ama değer bence. Neticede bir kere alıyorsun iyisini al.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    41,5 KB · Görüntüleme: 44
3900X-RTX 2080 Super:

Mesaj yazıp zaman ayıran herkese teşekkür ederim. Paylaştığınız parçalar gayet hoşumuza gitti büyük ihtimal bunları kullanacağız belki küçük parçalarda ufak tefek değişiklik gösterebilir fakat gayet kafamıza yattı teşekkür ederiz.

Mesaj yazıp zaman ayıran herkese teşekkür ederim. Paylaştığınız parçalar gayet hoşumuza gitti büyük ihtimal bunları kullanacağız belki küçük parçalarda ufak tefek değişiklik gösterebilir fakat gayet kafamıza yattı teşekkür ederiz.

3700X ile 3900X arasında olan fark fazla bunu bilin.

Aynen işlemci olarak 3900X kullanırsa daha iyi olur. Ama i7 7450 ve 1050 Ti kullanan arkadaşım (işlemci modelini unuttum hatırladığımı yazdım) 1080P yayın açıyor hiçbir şekilde drop yok. Yayın açar bugünlerde buraya gelip linkini bırakırım, demek istediğim çok fazla bir şeye de ihtiyacınız yok ama yok 20000 TL harcayacağım diyorsanız bizim attığımız ürünleri harmanlayıp bir şeyler çıkarmanı öneririm. İyi forumlar 😊😊

Aynen işlemci olarak 3900X kullanırsa daha iyi olur. Ama i7 7450 ve 1050 Ti kullanan arkadaşım (işlemci modelini unuttum hatırladığımı yazdım) 1080P yayın açıyor hiçbir şekilde drop yok. Yayın açar bugünlerde buraya gelip linkini bırakırım, demek istediğim çok fazla bir şeye de ihtiyacınız yok ama yok 20000 TL harcayacağım diyorsanız bizim attığımız ürünleri harmanlayıp bir şeyler çıkarmanı öneririm. İyi forumlar 😊😊
reiz bende rtx 2060 ventus var oyunlarda 70 fps alıyorum yuksekte 1050 ti nası yayın acıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı