20000 TL'ye laptop önerisi

Bunlara bakabilirsiniz.
Attıklarım arasından kalite istiyorsanız ASUS ROG ya da HP Omen tercih etmenizi öneririm.

Alienware 2021 m15 overheating problems olarak arat karsina cikanlari oku.
Emredersiniz (!)
Alienware 2021 m15 overheating problems olarak arat karsina cikanlari oku.
Sanırım hiç çözümleri okumadınız... Dell, servis kalitesini bir kez daha kanıtladık sizin sayenizde. Örneklerden birini buraya bırakıyorum. Sorunu tespit edip (evde) fan değişimi yapılmış. Bu gibi durumlar ürün garantiye dahil ise Dell ekibinden eve geliyorlar ve sorunu sizi yormadan çözüyorlar. Pandemi sürecinde şartları tekrardan okumak lazım ama birçok marka bu süreçten olumsuz etkilendi zaten. Ürünü satın alırken her şeyine para verdiğinizi unutmayın lütfen. Servisinden en ince parçasına kadar.

Son düzenleme:
Sanırım hiç çözümleri okumadınız... Dell, servis kalitesini bir kez daha kanıtladık sizin sayenizde. Örneklerden birini buraya bırakıyorum. Sorunu tespit edip (evde) fan değişimi yapılmış. Bu gibi durumlar ürün garantiye dahil ise Dell ekibinden eve geliyorlar ve sorunu sizi yormadan çözüyorlar. Pandemi sürecinde şartları tekrardan okumak lazım ama birçok marka bu süreçten olumsuz etkilendi zaten. Ürünü satın alırken her şeyine para verdiğinizi unutmayın lütfen. Servisinden en ince parçasına kadar.
Bu laptoplari sorunsuz mu yapiyor yani?

Bu laptoplari sorunsuz mu yapiyor yani?
Sorunsuz yaptıklarını kim söyledi? Ben öyle bir şey demedim. Diğerlerine göre çok daha kalitelidir dedim. Mac'lerde bile sorun çıkabiliyor yani siz düşünün. Önemli olan o sorunu ne yolla, ne kalitede ve ne kadar sürede yaptıkları.

Sorunsuz yaptıklarını kim söyledi? Ben öyle bir şey demedim. Diğerlerine göre çok daha kalitelidir dedim. Mac'lerde bile sorun çıkabiliyor yani siz düşünün. Önemli olan o sorunu ne yolla, ne kalitede ve ne kadar sürede yaptıkları.
Biz niye bundan bahsediyoruz arkadasim onu anlamadim banane servisin neyi ne kadar surede yaptigindan. Sen dedin ki Alienware en iyisi bilmemne ben de sana dizaynlarinin sorunlu olduugnu anlaman icin link gonderdim konuyu niye degistiriyorsun. Ona bakarsan bende Legion 5 Pro var Legion Ultimate garantili benimkini de evime gelip tamir ediyorlar bozulursa tabi...

RX6700M kartının RTX 3060 ve RTX 3070 arası performansı var. Jarrod techin YouTube kanalında incelemesi var oradan bakabilirsiniz. MSI bu modeli 18kya getirmişti. Şu an ise fiyat bakımından mantıklı duruyor. MSI driver konusunda da diğer markalara göre daha sık yayınlıyor diye biliyorum.

https://www.hepsiburada.com/msi-del...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.35.2

Peki bu cihazı alırsam nasıl veya nereden Windows kurabilirim?

Geri
Yukarı