20000TL laptop önerisi

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
Gönül her zaman masaüstünden yana fakat üniversiteden dolayı laptop almaya karar verdim. Hem rahatça oyun oynayabileceğim hem de her yerde iş yapabileceğim bir laptop arıyorum. Eve/yurda gittiğimde klavyemi faremi ve diğer araçları takıp normal masaüstü gibi kullanılacak; kütüphanede, sunumda ve her türlü mühendislik işinde kullanabileceğim bir model arıyorum. Bütçe 2000 TL aşağı yukarı oynayabilir fakat gidip 25000TL'lik bir şey önermeyin. 12 taksit ile alınacağı için aylık taksidi 2000 TL üzerine çıkmamalı.
Monster markası aynı fiyata rakiplerine göre çok daha güçlü laptoplar sunuyor. Daha uygun fiyat olunca insan bir şey aramıyor değil. Ama şu ana kadar bulabildiğim tek sıkıntısı ekranlarındaki gecikme değerinin 30MS olması. Bu fiyattaki Monster laptoplarıyla ilgili görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
Ben şöyle bir model buldum. Bunun hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum.

Yazmayı unutmuşum 17 inç bir laptop olursa daha iyi olur.

Son düzenleme:
RTX 3090'lı PC toplama fikri çık aklımdan. Alienware'in laptoplarına bakabilirsiniz fakat TR'de satışı var mı resmi olarak bilmiyorum.

Herhalde TR'de satışı önceden varmış fakat güncel modelleri araştırdığımda elle tutulur bir şey yok gibi görünüyor. Sadece Windows işletim sistemi mi düşünüyorsunuz? Düşünmüyorsanız şu linkteki ürüne bakmanızı öneririm.

Bu fiyata göre tercihiniz MSI'den yana olsun, sağlamdır ama daha sağlam olan Alienware var. İtopya'da görmüştüm bir kaç tane satıyorlar. Başka nerede vardır bilmiyorum.
Şu ürün var fakat işlemci 8. nesil. 10. nesil tercih ederim. Aralarında büyük fark var ise.

Alienware serisi çok garip ve şekil duruyor. Gerçekten de diğer laptoplardan farklı duruyor. Fakat satışta olan 10. nesil işlemcili ve 2070'li satışta olan bulamadım. 9. nesil bile bulamadım.

Şu ürün var fakat işlemci 8. nesil. 10. nesil tercih ederim. Aralarında büyük fark var ise.

Fark var mı yok mu o kadar anlamam ama benim demek istediğim malzeme kalitesidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı