20000TL sistem önerisi

Bu sistemde işlemciyi 5 5600 yapıp almak mantıklı mı?

6700XT VRAM ve saf güç olarak daha iyi fakat NVIDIA tarafında DLSS mevzusu, yazım olarak 4060'ın daha iyi olması ikisi arasında bırakıyor. Kötü diyemeyiz fiyatlandırması iyi fakat karar size kalmış. Kule tipi bir fan alıp soğutmanız da önemli.

6700XT VRAM ve saf güç olarak daha iyi fakat NVIDIA tarafında DLSS mevzusu, yazım olarak 4060'ın daha iyi olması ikisi arasında bırakıyor. Kötü diyemeyiz fiyatlandırması iyi fakat karar size kalmış.
Açıkçası uzun süreli kullanacağım için biraz kararsız kaldım bende. DLSS harici 4060 olan sistemler sanki fiyatını çok haketmiyorlar gibi o yüzden arada kaldım.

Açıkçası uzun süreli kullanacağım için biraz kararsız kaldım bende. DLSS harici 4060 olan sistemler sanki fiyatını çok haketmiyorlar gibi o yüzden arada kaldım.
3060 ti ile eşit performanstalar dlls açtığın zaman daha da iyi oluyor çoğu oyunda dlls var karsr senin ama fiyatini hak etmiyor demen bana göre saçma türkiye piyasası için.

3060 ti ile eşit performanstalar dlls açtığın zaman daha da iyi oluyor çoğu oyunda dlls var karsr senin ama fiyatini hak etmiyor demen bana göre saçma türkiye piyasası için.
Evet hocam bana arkadaşım 3060 tidan daha performanslı demişti baktim testlere daha kötüymüş kusura bakmayın. Arkadaşınıza bile güvenmeyin. :D dlls için gene alınır ama 6700xt seçmek cok daha mantıklı

Evet hocam bana arkadaşım 3060 tidan daha performanslı demişti baktim testlere daha kötüymüş kusura bakmayın. Arkadaşınıza bile güvenmeyin. :D dlls için gene alınır ama 6700xt seçmek cok daha mantıklı
Dlls 3üm var diye kendimi avuturum 19 bine i3 13100f 4060 aldım );

Son düzenleme:
Uzun süreli kullanacaksan DDR5 sistem tercih etmelisin. Çünkü bundan sonra çıkacak olan yeni bilgisayar bileşenleri ve teknolojiler DDR5'e uyumlu olarak çıkacak. Piyasadaki en ucuz DDR5 sistemse bu. 4,000₺ ekleme yapabiliyorsan zerre pişman olmayacağından eminim. FPS testi için aşağıdaki videoyu inceleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye piyasasında zaten her şey mantıksız da en azından bütçe içerisinde ki seçeneklerde 6700xt daha mantıklı geldi. Bakalım akşam tekrar bakıp karar vereceğim.

Uzun süreli kullanacaksan DDR5 sistem tercih etmelisin. Çünkü bundan sonra çıkacak olan yeni bilgisayar bileşenleri ve teknolojiler DDR5'e uyumlu olarak çıkacak. Piyasadaki en ucuz DDR5 sistemse bu. 4,000₺ ekleme yapabiliyorsan zerre pişman olmayacağından eminim.
Maalesef bütçeyi arttıramıyorum.

Uzun süreli kullanacaksan DDR5 sistem tercih etmelisin. Çünkü bundan sonra çıkacak olan yeni bilgisayar bileşenleri ve teknolojiler DDR5'e uyumlu olarak çıkacak. Piyasadaki en ucuz DDR5 sistemse bu. 4,000₺ ekleme yapabiliyorsan zerre pişman olmayacağından eminim. FPS testi için aşağıdaki videoyu inceleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
21500e de var ddr5 sisrem. PCH aim gençer gaming sitesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı