2000'e kadar monitör tavsiyesi

2 k derken para olarak 2000 yani, evet bu 2 si mantıklı geliyor 27 inc istiyorum ama fiyat olarak onu ayarlamam gerek :) teşekkür ederim
Bu site güvenilir mi daha önce hiç alışveriş yapmadım?

Hiçbir şüpheniz olmasın Sinerji ve QP Bilişim özellikle son zamanlarda uygun fiyat veren ve güvenilir olan siteler arasında. Monitörü almadan önce ölü piksel testi yaptırmak istediğinizi belirtirseniz yardımcı olurlar.

Sinerji üzerinden 1100 TL'lik bir alışverişim oldu 2 hafta önce. Kargo çok hızlıydı. Bölgeye göre değişir tabi, İstanbul'dan Bursa'ya 1 günde geldi.

2K aldığınızda GTX 1650 ekran kartı sıkıntı çıkarabilir. 2K sadece masaüstü bilgisayar veya daha güçlü ekran kartı ile kullanırsanız mantıklı olur. Bu sebeple size önerim IPS panel 24G2U olacaktır.

27" isterseniz,

Bende laptop için monitör alacağım yakın zamanda 27 inch 2 k bir monitör düşünüyorum oyun oynamayacağım ama masaüstünde çizim programlarında 2 k da kullanıren ekran kartı sorun çıkarır mı 1650 1650 Ti gibi laptop ekran kartları? masa üstünde yük biner mi ekran kartına

Bende laptop için monitör alacağım yakın zamanda 27 inch 2 k bir monitör düşünüyorum oyun oynamayacağım ama masaüstünde çizim programlarında 2 k da kullanıren ekran kartı sorun çıkarır mı 1650 1650 Ti gibi laptop ekran kartları? masa üstünde yük biner mi ekran kartına

Bu durumu tam olarak bilemiyorum. Yeni konu açarak sorabilirsiniz bilgisi olan arkadaşlar mutlaka cevaplayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı