2000TL anakart önerisi

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün forum açtım ve çoğu arkadaşımız yardımcı oldular sağ olsunlar parçalar yarın elime gelmiş olacak fakat ben GA-A320M-S2H anakart kullanıyorum. Yanlış bilmiyorsam, eğer PCI-Express 4.0 desteği anakartımda mevcut değil anakart almam gerekiyorsa. Eğer çok yoğun bir para harcamı yaptığım için anakart önerisinde maximum bütçem 2000TL'dir, aldığım parçalar: https://www.akakce.com/ekran-karti/...ng-256-bit-gddr6-16-gb-fiyati,1011811041.html

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi yapıp parçaları takabilirsin. Ama bu işlemciye o anakart giriş seviyesi kalıyor. Şimdilik bu anakartı kullanıp ileride B550 bir anakarta geçmeniz mantıklı olur.

Merhaba arkadaşlar, dün forum açtım ve çoğu arkadaşımız yardımcı oldular sağ olsunlar parçalar yarın elime gelmiş olacak fakat ben GA-A320M-S2H anakart kullanıyorum. Yanlış bilmiyorsam, eğer PCI-Express 4.0 desteği anakartımda mevcut değil anakart almam gerekiyorsa. Eğer çok yoğun bir para harcamı yaptığım için anakart önerisinde maximum bütçem 2000TL'dir, aldığım parçalar: Asus RX 6800 Tuf Gaming TUF-RX6800-O16G-GAMING 256 Bit GDDR6 16 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yardımlarınızı bekliyorum.
O anakartın vramleri o işlemciyi besleyebilecek mi?

O anakartın vramleri o işlemciyi besleyebilecek mi?
Bence anakartını 500₺ gibi bir fiyata satıp anakartı bütçeni 2500₺'ye çıkarmalısın.

Ya da güncel 2. el piyasası ne kadar ediyorsa.

O anakartın VRAM'leri o işlemciyi besleyebilecek mi?

Bence anakartını 500₺ gibi bir fiyata satıp anakartı bütçeni 2500₺'ye çıkarmalısın.

Ya da güncel 2. el piyasası ne kadar ediyorsa.

Hocam hangisini önerirsin peki buradan?

Yeni konular

Geri
Yukarı