2000TL bandında kulak içi kulaklık önerisi

Tasunke

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 2000TL bandında kulak içi, çubuklu kulaklık alacağım benim aklımda AirPods 2. nesil var fakat bu zamanlar alınır mı? Kararsız kaldım önerilerinizi bekliyorum.
Kulaklığı genellikle müzik dinlemek için alacağım o yüzden ses kalitesi tizler, baslar iyi olmasını istiyorum aynı şekilde telefon görüşmeleri için mikrofon kalitesine de önem vermekteyim.

Bassların iyi olmasını istiyorsan JBL, ancak doğal ses istiyorsan Sennheiser almalısın.

Neden Sennheiser? Referans kulaklıklar üreten bu Alman menşeli firma, müzikleri en doğal sesiyle sunar. Sen ekstra tiz ve bass istiyorsun ama bunlar sesin doğallığını bozuyor ve arka plandaki sesleri engelliyor.

Bu forumda övüle övüle doyulmayan gaming kulaklıkları takıp müzik dinlediğimde 50 yıllık cızırtılı radyodan müzik dinlediğimi hissettim. Sennheiser kulaklık sonrası farklı bir kulaklıkla dinleyeceğin bütün şarkılar sana kötü gelecektir. (Sennheiser gibi kulaklık üreten diğer markalar hariç)

Silikonlu kulaklıklar beni rahatsız ettiği için bu model olmaz sanırım

Bassların iyi olmasını istiyorsan JBL, ancak doğal ses istiyorsan Sennheiser almalısın.

Neden Sennheiser? Referans kulaklıklar üreten bu Alman menşeli firma, müzikleri en doğal sesiyle sunar. Sen ekstra tiz ve bass istiyorsun ama bunlar sesin doğallığını bozuyor ve arka plandaki sesleri engelliyor.

Bu forumda övüle övüle doyulmayan Gaming kulaklıkları takıp müzik dinlediğimde 50 yıllık cızırtılı radyodan müzik dinlediğimi hissettim. Sennheiser kulaklık sonrası farklı bir kulaklıkla dinleyeceğin bütün şarkılar sana kötü gelecektir. (Sennheiser gibi kulaklık üreten diğer markalar hariç)

Bunu araştıracağım teşekkürler. Bir de ben Apple telefon kullanıcısıyım o yüzen AirPods çok stabil çalışır diye duyumlar aldım (ses gecikmesi vb.) O yüzden AirPods 2. Nesil çok cazip geliyor bu dediğinize oranla hangisi daha iyidir?

Bunu araştıracağım teşekkürler. Bir de ben Apple telefon kullanıcısıyım o yüzen AirPods çok stabil çalışır diye duyumlar aldım (ses gecikmesi vb.) O yüzden AirPods 2. Nesil çok cazip geliyor bu dediğinize oranla hangisi daha iyidir?
Airpods tecrübem yok ve hiç kullanmadım açıkçası bu konuda bilgim yok. Sennheiser araştırmanızı tavsiye ederim ek olarak aklınızda bulunsun.

Bu forumda övüle övüle doyulmayan gaming kulaklıkları takıp müzik dinlediğimde 50 yıllık cızırtılı radyodan müzik dinlediğimi hissettim. Sennheiser kulaklık sonrası farklı bir kulaklıkla dinleyeceğin bütün şarkılar sana kötü gelecektir. (Sennheiser gibi kulaklık üreten diğer markalar hariç)
Önerin varmı müzik için 700 tl civarı sennheiser kulaklık

Önerin varmı müzik için 700 tl civarı sennheiser kulaklık
Sennheiser CX 80S. 300 lira ve ilk bundan başlayabilirsiz. 700 lira olan da var. Bluetooth isterseniz Momentum modeller var lakin 5 bin lira civarında. Kulaküstü kulaklıkları da iyidir ancak onlar referans 80 bin liraya kadar çıkıyor.

Silikonsuz ve Apple uyumlu en mantıklı seçim AirPods'lar gerçekten.
3. nesile zorlayabilirseniz daha iyi olur, ses kalitesi olarak 2. nesilin biraz önünde.

Silikonsuz ve Apple uyumlu en mantıklı seçim AirPods'lar gerçekten.
3. nesile zorlayabilirseniz daha iyi olur, ses kalitesi olarak 2. nesilin biraz önünde.
3. nesilin ses kalitesi arasında pek fark olduğunu sanmıyorum sadece sesi dolandırma özelliği artı olarak geliyor 1000tl civarında verip 3. nesil almak saçma geldi biraz pek özellik fark etmediği için sanırım 2. nesil en mantıklısı

Geri
Yukarı