2000TL Civari Sistem Toplama

Berkay Mutlu

Kilopat
Daha fazla  
Sizden yardım istiyorum bu konuda pek bilgim yok ve unutmadan monitör olmayacak :)
Bütçem Max 2100-2200 çok zor olur o da yani. Şimdiden teşekkürler ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gayet güzel bir sistem oldu. (y)
Screenshot_2015-08-17-16-15-47.png

Bu benim eski hesap şifremi unuttum yaptım :) Çok teşekkür ediyorum çok güzel bir sistem olmuş.ancak Rami 8 gb yapsam olmazmı az oldu sanırım azcık yoksa uygunmu Ali yildirim teşeekkürler ama gtx 960 iyi.

G3258 Arada Kaldım şimdi ;(

Sistem aynıymış pardon bitek ram farklı sanırım 8 olanı düşüneceğim ;)

Bu benim eski hesap şifremi unuttum yaptım :) Çok teşekkür ediyorum çok güzel bir sistem olmuş.ancak Rami 8 gb yapsam olmazmı az oldu sanırım azcık yoksa uygunmu Ali yildirim teşeekkürler ama gtx 960 iyi.

Kesinlikle almalısın.Bütçe yetiyorsa.

Berkay güzel kardeşim gtx 960 iyi performans verir fakat r9 380 gddr5'ten daha hızlı bir teknoloji kullanıyor ve %10 daha fazla performans veriyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı