2000TL ile 3300 TL arası kulaklık önerisi

G435 mikrofonu çok iyi değil diyorlar.

Hocam Corsair HS80'nin mikrofon testini falan hiç bulamadım hep kablosuz halinin testi var. Sizce mikrofonu nasıl?

Mikrofonu bayağı başarılı. Mikrofonu ile öne çıkmış bir model zaten. Aşırı gereksiz iyi bir mikrofonu var. V2SE ile aralarındaki mikrofon seviyesi dağlar kadar değil ancak HS80 bir adım daha önde olduğu bariz belli oluyor bu konuda.

Mikrofonu bayağı başarılı. Mikrofonu ile öne çıkmış bir model zaten. Aşırı gereksiz iyi bir mikrofonu var. V2SE ile aralarındaki mikrofon seviyesi dağlar kadar değil ancak HS80 bir adım daha önde olduğu bariz belli oluyor bu konuda.
Son bir sorum daha olacak. FPS oyunlarında ses olarak nasıl bir performans sergiler acaba ? Bu yanıta göre alacağım çünkü :D

Son bir sorum daha olacak. FPS oyunlarında ses olarak nasıl bir performans sergiler acaba? Bu yanıta göre alacağım çünkü :D

Güzel bir performans sergiler. Üzmez. Ben şahsen V2SE öneririm. Daha premium bir kulaklık. Malzeme kalitesi ve hissiyatı olarak çok iyi. Yanında ufak bir çantada geliyor. USB Mic enhancer de var. Var da var insan daha ne ister?

Yeni konular

Geri
Yukarı