2000TL İle Oyun İçin Sistem Toplama

Dostum yardımların için çok teşekkür ederim. Tavsiyene uyacağız RAM konusunda da haklısınız ileriye yönelik hareketler yapmak lazım :) Monitörü de artık araştırır güzel bir monitör bulurum yardımlar için çok teşekkürler. Sorum olursa özelden yazarım tekrar sağ olun.

Yalnız 1050Tİ modelini almalısınız. RX 460 ile GTX 1050 arasında pek fark yok. RAM konusunda soğutmalı alırsanız daha iyi olur.

Son düzenleme:
Yalnız 1050Tİ modelini almalısınız. RX 460 ile GTX 1050 arasında pek fark yok. Ram konusunda soğutmalı alırsanız daha iyi olur.

GTX 1050 TI alırsak ve RAM i soğutmalı yaparsak 200TL artacak fiyatı sistemin.

Ben yukarıda 1050Tİ önermiştim ve tavsiyeleriniz üzerine 1050 alacağım dediği için kartları karıştırdı sandım. Bu yüzden bilgilendirme yapmak istedim. :)

Sistemi küçük birisi kullanacaksa ve bu sistem işleriyle alakası olmayan biri kullanacaksa RAM'lerin soğutmalı olması biraz avantaj sağlar.

Ben yukarıda 1050Tİ önermiştim ve tavsiyeleriniz üzerine 1050 alacağım dediği için kartları karıştırdı sandım. Bu yüzden bilgilendirme yapmak istedim. :)

Sistemi küçük birisi kullanacaksa ve bu sistem işleriyle alakası olmayan biri kullanacaksa RAM'lerin soğutmalı olması biraz avantaj sağlar.

Ben önerdin 1050 yi o yüzden dedi :D

Bakın bende bir sistem önerdim.

Nisan ayında Ryzen 5 işlemciler gelecek. Fiyat düşüşleri olabilir. Bekleyin derim ben.
Abi yorum için teşekkürler öncelikle. Ben de biraz acele ettiriyodum açıkçası seçimden sonra dolar çıkar diye düşünüyorum. Artı olarak sistem sahibide sabırsız bir çocuk. Nasıl yapsam bilemedim açıkçası.

Abi yorum için teşekkürler öncelikle. Ben de biraz acele ettiriyodum açıkçası seçimden sonra dolar çıkar diye düşünüyorum. Artı olarak sistem sahibide sabırsız bir çocuk. Nasıl yapsam bilemedim açıkçası.

Hocam G4560+GTX 1050 de kötü değildir ama siz bilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı