2000TL kablosuz fare önerisi

Bütçe
2000TL
En güzel hoşuma gisen bu oldu acaba kalite olarak nasıl kullanan var mı ya da siz kullandınız mı?

Benim tanıdığım bir abim kullanıyor, kendisi çok memnun, ben Viper Mini kullanıyorum, size önerdiğim Ultimate pahalı olduğundan dolayı bütçemi aşmıştı. Ben de Viper Mini'den çok memnunum. Zaten Razer, oyuncu ekipmanları konusunda kaliteli bir marka. Çoğu kişi tavsiye ediyor. Alın derim sizi üzmez.

En güzel hoşuma gisen bu oldu acaba kalite olarak nasıl kullanan varmı yada siz kullandınızmı ?
Superlight kullanmadan önce viper ultimate'n tekerleğinden rahatsızdım. Superlight elime geçtiğinde viper ultimate mouse'u öpüp başımın üstüne koydum. 😁 Daha fazla para vermek istemezsen SS prime wireless'ta alınabilir. 🙂

IMG_7708.JPG

logitech G Pro X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL İyi bir mouse değil ama fiyatı düşmüş biraz, çift tıklama gibi problemler olursa Logitech garantisinden dolayı tercih edilebilir.

Beklerim derseniz, Endgame Xm2w ve Viper V2 pro modelleri çıkıcak.

logitech G Pro X Superlight Kablosuz Oyuncu Mouse Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL İyi bir mouse değil ama fiyatı düşmüş biraz, çift tıklama gibi problemler olursa Logitech garantisinden dolayı tercih edilebilir.

Beklerim derseniz, Endgame Xm2w ve Viper V2 pro modelleri çıkıcak.

Bu markada ne böyle.

Geri
Yukarı