2000TL Laptop Önerisi

Backeer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yurtta kullanmak için bir laptop arıyorum. Bölümüm uluslararası ilişkiler. Yani öyle işlemci gerektiren bir laptopa ihtiyacım yok. Benim için önemli olan akıcı ve pil performansı yüksek olması. Dizi, film, video izleme ve internette dolaşmalık, ödevler için beni kastırmayacak ve minimum 3-4 sene idare edecek bir laptop arıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mat ekran işini kolaylaştırır. Parlak ekranda kendini görebilirsin, cama yakın bir yerde veya dışarıda çalışırsan anlarsın. 4GB sana o kadar belki yeter ama mutlu etmez. 8GB minimum olarak düşün.
4GBlık ürün alacak olursan ekleme durumunda yapacağın masrafı da düşün.
En ucuz işlemci türü: ıntel core i5, ıntel core i7, bellek: 8 gb Notebook / Laptop fiyatları Akakçe'de

750-800 liraya HP Elitebook 8470P, Dell Latitude, Lenovo Thinkpad gibi 3. nesil i5li eski iş laptopları da bahsettiğin işler için yeterli olacaktır. Şirketlerden eski makinaları toplu alıp satanlardan alırsan bataryası, kozmetiği ve işleyişi yi olan bir ürün seçebilirsin. Sonrasında ister SSD al ister öyle kullan.

Sıfır diyorsan min. i5 ve 8GB.

Mat ekran işini kolaylaştırır. Parlak ekranda kendini görebilirsin, cama yakın bir yerde veya dışarıda çalışırsan anlarsın. 4GB sana o kadar belki yeter ama mutlu etmez. 8GB minimum olarak düşün.
4GBlık ürün alacak olursan ekleme durumunda yapacağın masrafı da düşün.
En ucuz işlemci türü: ıntel core i5, ıntel core i7, bellek: 8 gb Notebook / Laptop fiyatları Akakçe'de

750-800 liraya HP Elitebook 8470P, Dell Latitude, Lenovo Thinkpad gibi 3. nesil i5li eski iş laptopları da bahsettiğin işler için yeterli olacaktır. Şirketlerden eski makinaları toplu alıp satanlardan alırsan bataryası, kozmetiği ve işleyişi yi olan bir ürün seçebilirsin. Sonrasında ister SSD al ister öyle kullan.

Sıfır diyorsan min. i5 ve 8GB.
Peki dell Türkiyede müşteri hizmeti olarak nasıl? Jiranın attığı Dell için bütçemi artırabilirim .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı