2000TL laptop önerisi

Harry Ahmet

Hectopat
Bahsettiğim gibi öneri verirken 2000 TL'yi geçmemesine özen gösterin. LoL'da 80 FPS'in
Altına inmeyecek, Fortnite'da düşük veya orta ayarlarda 60 FPS'in altına inmeyecek bir laptop istiyorum. Aslında PUBG'de oynamak istiyorum ama 2000 TL civarında PUBG kaldıran bir laptop olmayacağını biliyorum.

Bahsettiğim gibi öneri verirken 2000 TL'yi geçmemesine özen gösterin. LoL'da 80 FPS'in
Altına inmeyecek, Fortnite'da düşük veya orta ayarlarda 60 FPS'in altına inmeyecek bir laptop istiyorum. Aslında PUBG'de oynamak istiyorum ama 2000 TL civarında PUBG kaldıran bir laptop olmayacağını biliyorum.
bütçenizi az daha arttırıp indirimleri takip ederseniz acer a515 modeli MX150 li olan modelini almanızı öneririm kesnilikle bütçenizi yükselttiğinize değecektir

öyle diyorsunuz ama arkadaş laptop u her gün almıyor hem önerdiğiniz sistem pubg düşük ayarlarda bile aksarak oynatacaktır mx150 en azından gt1030 dengi b i ekran kartı ve arkadaşı iyi idare edecektir şahsen yapması gereken birazcık daha beklemek ve iyi bir bilgisayara sahip olmak bu arada hepsiburada da indirim oldugunda 2300 inmişliğini gördüm: D

öyle diyorsunuz ama arkadaş laptop u her gün almıyor hem önerdiğiniz sistem PUBG düşük ayarlarda bile aksarak oynatacaktır mx150 en azından gt1030 dengi b i ekran kartı ve arkadaşı iyi idare edecektir şahsen yapması gereken birazcık daha beklemek ve iyi bir bilgisayara sahip olmak bu arada hepsiburada da indirim oldugunda 2300 inmişliğini gördüm: D
Doğru diyorsunuz ama bazen bütçe elvermiyor o yüzden dedim yoksa bende isterim Mx150 almasını.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı