2000TL monitör önerisi

Sizce Acer mı bu mu daha mantıklı hocam.
Tabii ki de acer olan. İPS panel ve 1ms vaat ediyor. 22 inch ama daha canlı renkler görürsünüz.

Şahsen Acer 24 inç 75Hz 1ms monitör kullanıyorum ama bir kere bile 1ms moduna almadım görüntü kararıyor. Oyun oynamayacaksanız ben MSI olanı tercih ederdim.
normalde kaç ms çalışıyor ?

Maalesef alamıyorum bulunduğum yerde ikinci el monitör neredeyse yok çoğu kişi de kargolamaya çekiniyor o yüzden sıfır tercihim.

Dolapta tonla vardır hocam. Zaten kargolamak zorundalar. Bulunsunuz 300-500 TL'ye bir monitör. Gerçekten bu fiyatı bunlara vermek para israfı.

Tabii ki de Acer olan. IPS panel ve 1ms vadediyor. 22 inch ama daha canlı renkler görürsünüz.

Normalde kaç ms çalışıyor?

Bilmiyorum o sitelerinde yazmıyor ama 1ms modu var ve görüntü resmen kapkaranlık oluyor ve benim gözüme sanki titriyormuş gibi gözüküyor bu yüzden doğal 1ms değilse Acer önermem 1ms modu için.

Dolapta tonla vardır hocam. Zaten kargolamak zorundalar. Bulunsunuz 300-500 TL'ye bir monitör. Gerçekten bu fiyatı bunlara vermek para israfı.

Hocam keşke olsa adam gibi alınabilirler neredeyse 1-1.2 k arası kuponla beraber MSI bana 1900 gibi bir rakama gelecek o en çok kafama yatan gibi teşekkür ederim.

Tabii ki de Acer olan. IPS panel ve 1ms vadediyor. 22 inch ama daha canlı renkler görürsünüz.

Normalde kaç ms çalışıyor?

Tamamdır teşekkür ederim artık ikisi arasında karar vereceğim.

Hocam keşke olsa adam gibi alınabilirler neredeyse 1-1.2 k arası kuponla beraber MSI bana 1900 gibi bir rakama gelecek o en çok kafama yatan gibi teşekkür ederim.

Tamamdır teşekkür ederim artık ikisi arasında karar vereceğim.

O doğal 1ms olayını araştırın hocam modluysa Acer olana hiç bulaşmayın zaten kullanamayacaksınız. Bir de 22 inç zaten çok küçük kaçacak tek avantajı IPS olması olacak.

O doğal 1ms olayını araştırın hocam modluysa Acer olana hiç bulaşmayın zaten kullanamayacaksınız. Bir de 22 inç zaten çok küçük kaçacak tek avantajı IPS olması olacak.

Tamamdır hocam teşekkür ederim aralarında neredeyse 400 TL fiyat farkı var değer mi bilmiyorum MSI daha mantıklı gibi.

Hocam ayrıca SAMSUNG S3 S31C 22" 5ms 75Hz Full HD FreeSync IPS Monitör Siyah LS22C310EAUXUF bu monitör alınır mı? Bir de IPS miş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı