2000TL Oyun bilgisayarı toplama

Hocam intel işlemci istemiyorum ya :(

8GB ram iyidirya :)

Bi de arkadaşlar bide soğutucu amd fx 6300e ve 8320ye çok gerekli diyolar. Ses sıkıntısı yaratır mı bu işlemciler soğutucusuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
FX 6300 kullanıyorum stok fanla birlikte. Oyunlara girince fazla ses yapıyor ama kulaklık takarak kullanırsan sesi duymazsın. Şu an stok fan ile kullanıp ileride yeni bir fan takmayı düşünüyorum. Sen de aynı şekilde yapabilirsin. :)

FX 6300 kullanıyorum stok fanla birlikte. Oyunlara girince fazla ses yapıyor ama kulaklık takarak kullanırsan sesi duymazsın. Şu an stok fan ile kullanıp ileride yeni bir fan takmayı düşünüyorum. Sen de aynı şekilde yapabilirsin. :)
Eyvallah öyle yapıyım bari çok sıkıntı yaparsa taktırırım bi fan :)
Bi de ekran kartı arasında kararsız kaldım arkadaşlar bi yardım ederseniz sevinirim. Bu arada ekran kartında 4 gb ram gibi şeyler önemli değil demi ?

Böyle uçak kalkması gidi değil mi? Bende de 10 dk da bir bu ses çıkıyor bir süre sonra kesiliyor, sonra yine aynı.

Pek fark etmiyor aslında markanın ne olduğu. nVdia cephesinde psyx var fakat sadece bunun için ekran kartı seçilir mi? Bence hayır. Biraz da maddi durumuna bağlı. Bence amd hem ucuz hem performanslı. Çekirdek hızlarına, ddr özelliklerine ve en önemlisi bütçene göre seçmelisin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı