2000TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan Rxnk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 1B
Hocam @Kemânkeş- hocam atacağım sistemin benzerini atmış. Boşuna atmayayım ben. Size tek önerim 2x4 veya mümkünse 2x8 RAM almanız olur. Çift kanal yapınca APU işlemci performansı %30-40 kadar artıyor.

Hocam @Kemânkeş- hocam atacağım sistemin benzerini atmış. Boşuna atmayayım ben. Size tek önerim 2x4 veya mümkünse 2x8 RAM almanız olur. Çift kanal yapınca APU işlemci performansı %30-40 kadar artıyor.
Bu bilgiyi paylaştığınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok işime yarar ben tek kanal kullanmayı düşünüyordum.

Bu bilgiyi paylaştığınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok işime yarar ben tek kanal kullanmayı düşünüyordum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakarsanız performans farkını görebilirsiniz.

Bir kaç yıl önce olsa 2000 liraya çok güzel sistemler öneriliyordu be. Hatta 10 yıl önce İ7 sistem topluyorduk vay arkadaş ya duygulandım :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakarsanız performans farkını görebilirsiniz.
Hocam sanırım bu videoda 1x8 ve 2x8 olmak üzere 8 ve 16 gb ram karşılaştırması yapmış.

R3 3200G - 700 ₺
B450M S2H - 541, 99 ₺
XPG Gammix 3000MHz 8 GB - 295, 70 ₺
Kasa - 316, 91 ₺
PSU - 347, 99 ₺
Toplam: 2.233, 05 ₺.
Hocam bütçeyi 33 ₺ aştım, sistem kesinlikle ileriye dönük mükemmel bir sistem oldu. Kalitesiz bir tane bile parça yok. SSD'niz bulunduğu için eklemedim. Bunu alırsanız pişman olmazsınız.

Hocam sistem güzelde RAM çok harcanacağı için 16 GB RAM daha mantıklı olurdu pek iyi oynayamayabilir.

Geri
Yukarı