2000TL sistem toplama tavsiyesi

1500 1700 TL en fazla 2000 TL'ye kadar bütçem var. (çok çok mükemmel bir şey olur 200 fazla daha olur) 1 Aya kadar masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Gerekli oyunlarda gerekli uygulamalarda rahatlıkla kullanabileceğim bir şey istiyorum. (9 aylık çocuğum var bilgisayarın sessiz çalışması önemli dikkate alırsanız sevinirim) Özellikle 2. El olup normal fiyatlarından çok ucuz olması bana iyi görünüyor. 0 sistemler gerçekten çok pahalı. Bu yüzden bana yeni sistemler hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek olan olursa sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 1700 TL en fazla 2000 TL'ye kadar bütçem var. (çok çok mükemmel bir şey olur 200 fazla daha olur) 1 Aya kadar masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Gerekli oyunlarda gerekli uygulamalarda rahatlıkla kullanabileceğim bir şey istiyorum. (9 aylık çocuğum var bilgisayarın sessiz çalışması önemli dikkate alırsanız sevinirim) Özellikle 2. El olup normal fiyatlarından çok ucuz olması bana iyi görünüyor. 0 sistemler gerçekten çok pahalı. Bu yüzden bana yeni sistemler hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek olan olursa sevinirim. Hepinize şimdiden teşekkürler.
1-) Kullanım amacın ne olacak?
2-) 2000'e oyun için dahi kullanacaksanız toplanabilir aslında bence ikinci elle uğraşmayın.

Bana göre çok pahalı geldi teşekkür ederim.
1-) Kullanım amacın ne olacak?
2-) 2000'e oyun için dahi kullanacaksanız toplanabilir aslında bence ikinci elle uğraşmayın.
Şöyle açıklayayım genel olarak program kullanacağım browser üzerinden 10 15 sekme açacağım. Bir yandan müzik diyebiliriz. Ama yeni bir oyun var böyle ilgi çekici. Hiç kasmadan rahatlıkla oynamak istiyorum.

O kadar bütçem yok işin açığı.

Mümkünse daha ucuzu olsun ^_^ kendimi zora sokmak istemiyorum.
Ryzen 3 2200G İşlemci
Asus Prime A320M-K Anakart
Corsair 2x4GB 3000Mhz Ram
Adata SU650 240GB SSD
Aerocool CS 1102 500W Kasa
Sinerji bilgisayar üzerinden topladım ve 2100TL kadar tuttu. Bu sistem günlük kullanımda işinizi görecektir sanırsam. Aynı zamanda da çok ağır olmayan oyunları orta ayar oynatabilir.

Bakın bütçenizi çok çok zorlayabilirseniz eğer; UNLOST ECO - inventus bu sizi hiç ama hiç pişman etmez. İndirimdeyken kaçırmayın derim. Sadece 500 lira farkla kat kat performans alırsınız. (Reklam değil :D )
Hocam pc çok iyi duruyor Güncel oyunları yüksek fpsde oynatırmı sizce ve indirim ne kadar sürücek sitede göremedim kendi kasamı 1500e satıp üstüne 1k daha ekleyip almayı düşünüyorum

Hocam pc çok iyi duruyor Güncel oyunları yüksek fpsde oynatırmı sizce ve indirim ne kadar sürücek sitede göremedim kendi kasamı 1500e satıp üstüne 1k daha ekleyip almayı düşünüyorum

Evet iyi 1 pc hemen alın derim ama indirimi en fazla 2 hafta daha sürer😐
O kadar bütçem yok işin açığı.

Mümkünse daha ucuzu olsun ^_^ kendimi zora sokmak istemiyorum.

Şöyle 1 pc topladım;

Everest 420w kasa
Adata 240gb ssd
P7h55 LGA 1156 DDR3 16gb anakart
8gb(4x2) DDR3 1866mhz ram
X3440 işlemci
Snowman Soğutucu
RX 570 4gb gddr5

Toplam fiyatı 1997 tl oldukça sessiz bazı Parçalar aliexpresten bazıları ise türkiyeden sıfır.işlemciyi 4ghz hızına çıkartırsınız ve keyfinize bakarsınız.sizce nasıl?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı