2000TL sistem toplama

Hersiti

Hectopat
Daha fazla  
2000TL bilgisayar toplayabilir miyiz? Monitör var ama VGA girişli.
(Eğer Sahibinden.com'dan bulursanız GET'li olursa olur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam toplamanız maalesef mümkün değildir. her parçasını başka yerlerden toplamanız gerek. Ayrıca elinize gelen bilgisayar oyun kaldırmayabilir. Oyun oynanması için en fazla 3.000 olması lazım

Tam toplamanız maalesef mümkün değildir. her parçasını başka yerlerden toplamanız gerek. Ayrıca elinize gelen bilgisayar oyun kaldırmayabilir. Oyun oynanması için en fazla 3.000 olması lazım
Tek yer demek istemedim. Ordaki siteden bulursanız diye dedim. Diğer sitelerde olur.
(2. el olsun)

2000TL bilgisayar toplayabilir miyiz? Monitör var ama VGA girişli.
(Eğer Sahibinden.com'dan bulursanız GET'li olursa olur.)
En azından APU sıfır APU sistem toplayıp sonradan ekran kartı alabilirsiniz. Bende APU topladım. Ekran kartı alacağım. Hem güncel hemde performanslı. Bütçen olursa sonradan CPU değiştirirsin.

En azından APU sıfır APU sistem toplayıp sonradan ekran kartı alabilirsiniz. Bende APU topladım. Ekran kartı alacağım. Hem güncel hemde performanslı. Bütçen olursa sonradan CPU değiştirirsin.
Önerilerinizi bekliyorum.

Ryzen 5 3400g ve B450m bulunduran bir sistem toplamanızı öneririm. Anakartı A320 yapmak gibi bir hata yapmayınki Ryzen 5 işlemciye bir miktar overclock yapabilesiniz.

İleriki zamanlarda RX570 veya RX580 gibi bir kart alırsın. Diğer arkadaşlar daha iyi sistem önerileri yapabilirler. Benim bu konuda aman aman bir bilgim yok. Mantıklı ve güncel bir sistem toplamanı öneririm.
incehesap.com veya gamegaraj'dan indirim kovalayın. Ben piyasanın 150TL altında satın aldım işlemciyi.

Kasayı artık 2. el alırsın. Eline para geçtiği zamanda RAM'i 16 yaparsın. SSD kapasitesi az ama bu kadar oluyor.

Anakart B450m yapın. Yine anakart güncelleyeceksiniz. İşlemci zaten 842TL. RAM 50TL daha ucuza alma şansın var. 340TL aldım ben XPG 3200mhz RAM'i. Herşeyden kâr yapmaya bak. @RamooY
Aynı işlemci bende de var. Bayağı araştırdım. Araştırmalarım sonucu bu işlemcinin hem CPU hem de iGPU'suna OC yapmazsan iyi performans alman zor. (8x1 RAMden bahsediyorum. Dual Channel RAM bayağı bir performans farkı yaratıyor.)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı