2000TL sistem toplama

Anakart B450M yapın. Yine anakart güncelleyeceksiniz. İşlemci zaten 842TL. RAM 50TL daha ucuza alma şansın var. 340TL aldım ben XPG 3200MHz RAM'i. Her şeyden kâr yapmaya bak. @RamooY

Topladığım halde bile 100TL aştı. A320 ile B450 arasında 150TL var o yüzden koymadım. RAM dediğin gibi olabilir.

Topladığım halde bile 100TL aştı. A320 ile B450 arasında 150TL var o yüzden koymadım. RAM dediğin gibi olabilir.
Dediğim gibi indirim kovalayın. Ben MSI B450M Pro-M2 Max anakartı 540TL ye aldım
Geçen sene falanda almadım bu arada 2 hafta önce. Güç kaynağını tanıdığın bir bilgisayarcıya getirttirip 50TL daha ucuza alma şansın var. Geriside ticarı becerimi diyelim artık :D.

İleriki zamanlarda RX570 veya RX580 gibi bir kart alırsın. Diğer arkadaşlar daha iyi sistem önerileri yapabilirler. Benim bu konuda aman aman bir bilgim yok. Mantıklı ve güncel bir sistem toplamanı öneririm.
incehesap.com veya gamegaraj'dan indirim kovalayın. Ben piyasanın 150TL altında satın aldım işlemciyi.
Meraktan soruyorum Hocam sizin işlemci ne?

Ekran kartınız (harici) olmadan oyun deneyimi elde ettiniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RAM 16 olursa daha fazla FPS alırsın. 8 GB ile bu şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RAM 16 olursa daha fazla FPS alırsın. 8 GB ile bu şekilde.
8x2 Dual Channel için geçerli. @Hersiti yanlış anlama diye dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı