2000TL tablet önerisi

berffynr

Decapat
Merhaba herkese, gerek canlı derslerimi takip edebileceğim ara ara güçlü oyunlar oynayabileceğim. Netflix, YouTube gibi platformlardan yüksek görüntü kalitesi alabileceğim ve mümkünse beni uzun yıllar götürebilecek bir tablet arıyorum. Tablet sektörü hakkında pek bilgim yok fakat tabletimi Android işletim sistemli almak istiyorum. Hafızasının rahatça arttırılabilmesi benim için güzel bir seçenek. Güvenilirliği ve piyasadaki adı sebebiyle Samsung markasına sıcak gibiyim ama pek bilgim yok dediğim gibi. Maksimum bütçem 2000TL şimdilik fakat aman aman, aşırı fark yaratabilecek bir tablet de bulabilirsem 2500TL'ye kadar çıkabileceğimi düşünüyorum. Ben iki adet buldum fakat aralarındaki fiyat farkına değecek neleri var tam kestiremedim. Cevaplarınıza açığım ^^

1700TL'lik tablet
2600'lük tablet

S6 Lite çok daha üstün, 2600TL'ye en iyisi diyebilirim. Bütçe biraz artınca iPad 2020 var zaten, 3199TL. Anca o kadar.
Eğer bütçeniz için uygunsa Samsung S6 Lite uygun bir seçenek olacaktır diye düşünüyorum. Kendi kalemi olması da avantajı.
Teşekkür ederim yorumunuz için, acaba S6 Lite gereksiz para olabilir mi kullanım şeklime bakacak olursak? Beni tahmini kaç yıl götürür? Uzun süre android yazılım destegi almaya devam eder mi ki.
Teşekkür ederim. S6 Lite daha üstün değil mi acaba işlemci olarak? Huawei'de 2.30 Ghz de çalışan 2 çekirdek var fakat S6Lite'da 4 tane.

Gereksiz para olacağını sanmıyorum, sonuçta uzun vadeli bir tablet aradığınızı söylemişsiniz. Bu tablet yapmak istedikleriniz için işinizi görecektir. Bu arada söylemeden edemeyeceğim, aynı tablet hepsiburada üzerinde daha uygun bir fiyat ile satılıyor.

Gereksiz para olacağını sanmıyorum, sonuçta uzun vadeli bir tablet aradığınızı söylemişsiniz. Bu tablet yapmak istedikleriniz için işinizi görecektir. Bu arada söylemeden edemeyeceğim, aynı tablet hepsiburada üzerinde daha uygun bir fiyat ile satılıyor.
Çok teşekkür ederim uyardığınız için, aradaki fiyat farkı ile bir koruyucu alınabilir kendisine. Tabletlerde ekran koruyucu vs var mı acaba? Nasıl uzun ömürlü olmasını sağlayabilirim

Çok teşekkür ederim uyardığınız için, aradaki fiyat farkı ile bir koruyucu alınabilir kendisine. Tabletlerde ekran koruyucu vs var mı acaba? Nasıl uzun ömürlü olmasını sağlayabilirim
Evet var elbette, tarayıcınıza "Samsung S6 Lite ekran koruyucu" yazarsanız karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Olası düşüşlere karşı bir kılıf alabilirsiniz. :)

Teşekkür ederim yardımınız için, diğer arkadaşların da yorumlarını bekliyorum. Belki fikri olan vardır ^^

S6 Lite alırsanız bu fiyat bandındaki tabletlere göre çok daha uzun ömürlü kullanırsınız. 500 TL az vereceğim diye kötü performansı olan bir tablet almayın. Benim tavsiyem S6 Lite almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı