2000TL Wireless Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
2000
Aynen öyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Viper Ultimatede bildiğiniz gibi kronik sağ tık sıkıntısı var. Bu çok büyük bir sorun mu ya da düzeltebilir miyim?

@Xeonayp tarihi bak şimdiki fiyata bak swarcow onu çok önceden aldı
Viper Ultimatede bildiğiniz gibi kronik sağ tık sıkıntısı var. Bu çok büyük bir sorun mu ya da düzeltebilir miyim?

@Xeonayp tarihi bak şimdiki fiyata bak swarcow onu çok önceden aldı

Tarihle alakalı değil, hemen hemen her Viper Ultimatede tıklama sorunu, gıcırtı oluyor diye biliyorum. Yanlışım varsa aydınlatın beni lütfen.

Tarihle alakalı değil, hemen hemen her Viper Ultimatede tıklama sorunu, gıcırtı oluyor diye biliyorum. Yanlışım varsa aydınlatın beni lütfen.
Vardı o sorunlar fakat düzelti sanırım. Alan arkadaşlarımda sorun yok. Swarcow'un Discord sunucusunda kullananlar var oraya sorabilirsiniz. Bende oradayım. Adım Xeonayp.

Vardı o sorunlar fakat düzelti sanırım. Alan arkadaşlarımda sorun yok. Swarcow'un Discord sunucusunda kullananlar var oraya sorabilirsiniz. Bende oradayım. Adım Xeonayp.
Konu ile alakasız olacak ama birde yüksek desibeli olan bir wireless kulaklık önerebilir misin? Yine fiyat bütçem yok

Yeni konular

Geri
Yukarı