2000TL'ye 6800XT sisteme 750W PSU önerisi

İleride sorun çıkarmazdan kastınız nedir? Adam belki 7900 XT alacak ne malum. 6800 XT'ye yetmez demiyorum ama bu kadar sınırda bir PSU almak yerinemin 750W almak daha iyi.

Alakasız bir yorum yapmışsınız hocam. O zaman 5000 serisi beklesin 5090 falan takar diyelim biz de. 7800XT kadar yolu var o PSU'nun.

Son düzenleyen: Moderatör:
7900XT'ye kadar geldi mevzu. 4090 takarsa diye 850W alsın o zaman. Sonu yok bu işin.

6800 XT'den 7900 XT'ye yükseltmek absürt bir şey değil. Gayet oturaklı bir geçiş olur. Şimdi burada adama göz göre göre 650W gibi sınırda bir PSU tavsiye edemem. Olmuşken daha iyisi olsun, çok fiyat farkı yok.

6800 XT'den 7900 XT'ye yükseltmek absürt bir şey değil. Gayet oturaklı bir geçiş olur. Şimdi burada adama göz göre göre sınırda 650W gibi sınırda bir PSU tavsiye edemem. Olmuşken daha iyisi olsun, çok fiyat farkı yok.
Neyin sınırından söz ediyorsunuz? Link sunuyorum, içerik paylaşıyorum, güç tüketimini işaret ediyorum. Konudaki XPG ürününde de Japon kapasitörler mevcut, kaliteli. İçiniz rahatlasın diye ne aktarılması lazım?

Pırlanta gibi kardeşim benim, ben sana ne diyorum? Bu PSU yetmez demiyorum, sınırda diyorum. Anladın mı? Adam belki ileride daha iyi bir GPU'ya geçiş yaparsa diye, hazır almışken daha iyisini alsın diyorum. Anladın mı?

Pırlanta gibi kardeşim benim, ben sana ne diyorum? Türkçen yoksa Fransızca'da açıklayabilirim? Bu PSU yetmez demiyorum, sınırda diyorum. Anladın mı? Adam belki ileride daha iyi bir GPU'ya geçiş yaparsa diye, hazır almışken daha iyisini alsın diyorum? Anladın mı? Beyin nöronların yerinde mi?

Senin verdiğin RX 7900XT örneğinden ilerlesek, yine 650W PSU yetiyor. Daha iyi bir GPU için de yeterli yani.

Hobaaaa, tamam o zaman 4090 takalım 650W PSU'ya. Töbe est... Sanıyorlar ki orada yazan 650Win tamamını kullanabilecek sistem.

Pırlanta gibi kardeşim benim, ben sana ne diyorum? Türkçen yoksa Fransızca'da açıklayabilirim? Bu PSU yetmez demiyorum, sınırda diyorum. Anladın mı? Adam belki ileride daha iyi bir GPU'ya geçiş yaparsa diye, hazır almışken daha iyisini alsın diyorum? Anladın mı? Beyin nöronların yerinde mi?
Bu hakaretler falan çok ilginç bir forum oldu burası.

Konudaki R5 5600 ve RX 6800 XT'nin güç tüketimi, 537W.

Hadi oldu ya R5 7600 ve RTX 4070 Ti Super'e geçti. İşlemci ve ekran kartı güç tüketimi 430W.

Sınır nerede? Size hakaret etmeyeceğim ama bile bile cahillik yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı