2000TL'ye GTA V için Gamebook Tavsiyesi

sait.jobs

Kilopat
Yer
Ankara/Kalecik
Daha fazla  
Meslek
Software Builder
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2.000 ₺ bütçeli bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Fakat ekran kartı ileri düzey olacak, GTA 5'i kasmadan orta ayarlarda oynatacak bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. İşlemci i5 veya i7 olacak öneri verebilir misiniz? Ben 1 tane buldum ama açar mı? Bir de ısınma sorunu olur mu bilmiyorum.
Casper Nirvana CN.HSD4712A Intel Core i7 4712MQ 2.3GHz / Fiyatı

Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle şunu belirtmeliyim, ileri düzey ekran kartına sahip bilgisayarlar ortalama 4000TL bandında. Bulduğun model "orta-alt" sınıfta, ve de işin vahimi markası Casper. Bu bela demektir! Sana iki tane önerim var; 2500TL gibi bir bütçe yaratıp ASUS N550JK almak, veya "1366*768 cehennemi"nin bir üyesi olan Lenovo Z510'a yönelmek...

Umarım ironidir GT 820M önermesi...

Öncelikle hepinize yardımlarınız için bir bir teşekkür ederim. Lenovo g710 ve z10 bu seçimlerimin arasında idi zaten. Fakat ben GTA 5' i oynatabilecek ekran kartına sahip 2.000 ₺ bütçeli bir bilgisayar arıyorum.

Öncelikle hepinize yardımlarınız için bir bir teşekkür ederim. Lenovo g710 ve z10 bu seçimlerimin arasında idi zaten. Fakat ben GTA 5' i oynatabilecek ekran kartına sahip 2.000 ₺ bütçeli bir bilgisayar arıyorum.
Dediğim gibi 2000TL gibi bir bütçe ile GTA V oynatacak bir bilgisayar bulmak imkansız! Bütçenizin en az 3000TL civarında olması gerekmekte...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı