2000TL'ye Hazır Bilgisayar Önerisi

BySercanTR

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın içini açtığın anda garanti biter diye biliyorum. Markalara göre de değişebilir tabii ki. Şimdi ne yaptığını anlamadım bu sistemleri alıp ekran kartı mı takacaksın? Bu arada 3 bilgisayar da çöp GTA 5 en düşükte anca açar o paraya yazık olur. Öğrencisin birde :D

2000 Tl ye kadar sistem önerileriniz yazın madem Ekran kartı ve HDD olmayabilir fakat R7 240 yetmez diyorsanız 2000Tl sisteme birde Ekran kartı ekleyiniz :)

Kasanın içini açtığın anda garanti biter diye biliyorum. Markalara göre de değişebilir tabii ki. Şimdi ne yaptığını anlamadım bu sistemleri alıp ekran kartı mı takacaksın? Bu arada 3 bilgisayar da çöp GTA 5 en düşükte anca açar o paraya yazık olur. Öğrencisin birde :D
Bu sistemlerde Gta 5 tarz oyunları ultra veya yüksek ayarlarda oynamak istiyorum eğer üstteki sistemler olsaydı (kötü denildi.) hangi sistemi alırsam birde RX 480 eklicek idim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı