2000TL'ye kadar bilgisayar masası önerisi

Daha fazla  
Selam masa arıyorum üstüne laptopumu sonra masaüstü bilgisayarımın kendisini ve de monitörü koyacağım boyu için 150 155cm kafi en i içinde 55cm falan kafi sizce büyük olmaz değil mi yüksekliği içinde bir ofis koltuğu düşünüyorum https://www.hepsiburada.com/arji-ev...esi-bilgisayar-koltugu-siyah-p-hbcv00001275b9 şu tarz
Ama bunu alır mıyım pek emin deiğilim her neyse yükseklikde bu tür ya da oyuncu koltuklarına göre ideal olsun teşekkürler!

Teşekkürler peki sence kaç cm alayım evin içinde çocuk odasından oturma odasına geçiyoruz kardeşimle ve de alanım var ama bu masayı kapının kapandığı duvara göre koyacağım çok kaba durmasını istemem açıkçası üstüne zaten bir laptop bir kasa bir de monitör gelecek ileride belki laptopbu kaldırıp onun yerinede monitör koyabilirim.
Ayrıyeten eni içinde bir G29 planlarım var hem klavye fare hem de G29 için rahat bir alan olsa iyi olur
Son olarak da yükseklik ayarlanabiliyor mu bu attıklarında.

Teşekkürler peki sence kaç cm alayım evin içinde çocuk odasından oturma odasına geçiyoruz kardeşimle ve de alanım var ama bu masayı kapının kapandığı duvara göre koyacağım çok kaba durmasını istemem açıkçası üstüne zaten bir laptop bir kasa bir de monitör gelecek ileride belki laptopbu kaldırıp onun yerinede monitör koyabilirim.
Ayrıyeten eni içinde bir G29 planlarım var hem klavye fare hem de G29 için rahat bir alan olsa iyi olur
Son olarak da yükseklik ayarlanabiliyor mu bu attıklarında.
Odanın büyüklüğüne de bağlı 120 santim dedikleriniz için biraz küçük kaçacaktır. En mantıklısı 140 santim veya 160 santim almak. Bunun için de odanın büyüklüğüne göre seçim yapın derim.

Odanın büyüklüğüne de bağlı 120 santim dedikleriniz için biraz küçük kaçacaktır. En mantıklısı 140 santim veya 160 santim almak. Bunun için de odanın büyüklüğüne göre seçim yapın derim.

160'a 60 seçerim galiba ve de başka süslemek için ne yapabilirim LED çekeceğim başka?

Bende bunu kullanıyorum ama değiştireceğim. Kendilerinden 2 ürün aldım ikisini de hem çok geç hem de hatalı gönderdiler.

Ben Hepsiburada'dan aldım arabayla alamaya gittik bulunduğumuz bölgeye paketi getirecek kargo aracı olmadığı için en ufak çizik dahi yok.

Ben Hepsiburada'dan aldım arabayla alamaya gittik bulunduğumuz bölgeye paketi getirecek kargo aracı olmadığı için en ufak çizik dahi yok.
Olabilir hocam ben kargo ile aldım onda da bir tanesi kırık ve ikisinde de 1'er vida uyumsuz geldi çok sallanmadığı için dert etmedim ama değiştiricem çünkü Televizyonum falan üzerinde daha sağlam birşeye geçeceğim.

Geri
Yukarı