2000TL'ye kadar kasa önerisi

Bahsettiğiniz kasanın fiyatı gereksiz derecede pahalı. Çok uzun zamandır piyasalara bakmıyorum fiyatlar çok yükselmiş ama yine de bence çok.
Hala giderleri var mı bilemiyorum ama aşağıdaki sayfalarda videoları izleyerek fikir edinin hatta kendi araştırmanızı da yapın. Yorumları falan okuyun. Acele etmeyin
Dark Maxima V20
Dark Maxima V12
Dark Guardian PRO 4x12cm

Bahsettiğiniz kasanın fiyatı gereksiz derecede pahalı. Çok uzun zamandır piyasalara bakmıyorum fiyatlar çok yükselmiş ama yine de bence çok.
Hala giderleri var mı? Bilemiyorum ama aşağıdaki sayfalarda videoları izleyerek fikir edinin hatta kendi araştırmanızı da yapın. Yorumları falan okuyun. Acele etmeyin
Dark Maxima V20
Dark Maxima V12
Dark Guardian PRO 4x12cm

Bahsettiğiniz kasaları daha önce gözden geçirdim, fiyatları daha uygun fakat görsellik olarak çok ucuz duruyorlar, içimden 400-500TL daha fazla verip daha kaliteli olanı almak geçiyor açıkçası.

Birçoğumuzun aşina olduğu düşünceler bunlar. Ama ben piyasalara bakmaya son verdiğim dönemlerde peydah oldu Darkflash ve linkini attığım ürünler kadar falandır kalitesi diye düşünüyorum. Onu alın bunu alın demiyorum ama bence acele etmeyin. Sindire sindire bu işin en eğlenceli kısmı bu zaten.

Birçoğumuzun aşina olduğu düşünceler bunlar. Ama ben piyasalara bakmaya son verdiğim dönemlerde peydah oldu Darkflash ve linkini attığım ürünler kadar falandır kalitesi diye düşünüyorum. Onu alın bunu alın demiyorum ama bence acele etmeyin. Sindire sindire bu işin en eğlenceli kısmı bu zaten.
Ben de eğlenceli kısmın çoğunu geçirdim, şuan dolar yükselir endişesindeyim yalnızca.

Geri
Yukarı