2000TL'ye kadar sorunsuz IPS monitör önerisi

Gece kullanacaksanız parlaklığı düşürerek ışık sızmasını azaltabilirsiniz ama yine de biraz olacaktır. Hiç ışık sızması istemiyorsanız OLED monitörleri bekleyebilirsiniz, bu yıl çıkacağı hakkında söylentiler vardı. Veya VA panelli monitör de alabilirsiniz, IPS'e kıyasla ışık sızması daha az olur ve siyah renkleri çok daha iyi verir. Ama normal renk ve görüntü kalitesinde IPS daha iyi.

Şu videoda da ışık sızmasını azaltmak için tavsiyeler var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam benim listemde 5-6 monitör vardı 1-2 gün içinde bulduğum. Baktığım hepside 6bit+frc idi. Fazla sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum. Zaten bundan önce 17 inç, (HP vs17e) kullanıyor idim. Ondan buna geçince farkı hissederim zaten :) Tek sıkıntı benim için ips glow gibi sorunlar, bakalım. Teşekkür ediyorum bu arada ilginiz için.

Merhabalar,
2000TL'ye kadar Hepsiburada'dan;
  • 1920x1080
  • Maksimum 25 inç
  • Renk kalitesi önemli (IPS, AH IPS)
  • İnce çerçeveli, şık
  • Mümkün olduğu kadar az ışık sızması, ips glow olan(mümkünse olmayan)
Monitör önerilerinize ihtiyacım var. Film izlemelik web'de dolaşmalık olarak kullanılacak.
AOC 24G2U 1ms 144Hz IPS monitör der ve noktayı koyarım. İstediğin her şeye sahip. 1.650 TL civarında ve sorunu yok. İnternetten incelemelerini bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı