2000TL'ye Konsol vs. Toplama Sistem

Benim anlatmak istediğim, oyunlar ilk çıktıkları zaman Steam'de dahil 60$ fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Uzun bir süre sonra sağlam indirimler oluyor o ayrı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlatmak istediğim, oyunlar ilk çıktıkları zaman Steam'de dail 60$ fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Uzun bir süre sonra sağlam indirimler oluyor o ayrı.
Ben yanlis anlamisim ozur dilerim ancak ilk ciktiginda alma gibi bir zorunlulugu yok. Zaten oyun oynayamiyorum dedigine gore piyasada ucuza alabilecegi tonlarca oyun var. Ancak ps4 icin cok fazla oyun secenegi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olm 6 yıl önce 2000 TL'ye konsol mu PC mi alayım diyormuşuz şimdi 2000'e yenisi çıkacak PS4'ün 2. elini anca bulursun. 2000 TL'ye aldığın PC'den zaten hayır gelmez :(

Arkadaşlar maksimum 2000 lira param var bu paraya oyun oynamak için ps4 mü alayım? yoksa masaüstü mü dizsem? Sizce hangisi mantıklı olur? PS4 oyun fiyatları pahalı geliyor bana zira 150 lira civarı oyunları. Şu an elimde çok eski bir masaüstü var. 2GB ram, harici ekran kartı yok, i3 işlemci, 70 gb hard disk. Bu sistemi 5-6 yıldır kullanıyorum ama oyun oynanmıyor. Sizce ne yapmalıyım?
Arkadaşlar maksimum 2000 lira param var bu paraya oyun oynamak için ps4 mü alayım? yoksa masaüstü mü dizsem? Sizce hangisi mantıklı olur? PS4 oyun fiyatları pahalı geliyor bana zira 150 lira civarı oyunları. Şu an elimde çok eski bir masaüstü var. 2GB ram, harici ekran kartı yok, i3 işlemci, 70 gb hard disk. Bu sistemi 5-6 yıldır kullanıyorum ama oyun oynanmıyor. Sizce ne yapmalıyım?
2000tl ye toplicağin sistemden hayir gelmez 2000tl ye ps4 bulduysan al.Oyunlar cok apahali gelirse kirarsin ps4 oyunlar belea yada her oyun pahali degil ya 2 yil geriden gelirsin 60 tl ye falan oynarisin oyunları

Geri
Yukarı