2000TL'ye sistem önerisi

Kardeşim seninle aynı durumdayım ilk defa pc toplayacağım sistemini belirle buraya yaz bende toplıycam iki üç gün içinde aynısını alma ihtimalim var öneriler güzel :)

Kardeşim seninle aynı durumdayım ilk defa pc toplayacağım sistemini belirle buraya yaz bende toplıycam iki üç gün içinde aynısını alma ihtimalim var öneriler güzel :)
Oğulcan abinin önerdiği 1.sistem şu anda kafamda oturan. Vatan'ın sitesinden ürünlere teker teker baktım. Yorumlar çok iyi.

Rahatlıkla sığar, RAM slotlarını kapatma ihtimali tabi ki de var. Dilersen LowProfile RAM al. ;)
Peki LowProfile RAM alırsam performans düşer mi? Neler değişir? Değiştirmessem ne gibi sorunlara yol açar?

Windows 8 mi kullanmalıyım ya da Windows 7 mi? 8'i hiç kullanmadım. 7 daha önce kullandığım için daha yakın bakıyorum fakat 8 güncel parçalar aldığım için daha iyi çalışır ve daha iyi performans verir diye duydum? Hangisini PC topladıktan sonra yükletmeliyim?

Arkadaşlar Vatan indirimi yarın bitecek bu nedenle sorulara hızlı cevap almam gerek.

Konu güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam Oğulcan abi senin monitörsüz olan sistemini yarın alıyorum. Hangi şubeye gitmemi önerirsin? İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş ta oturuyorum.:)
Abi bide o sistemde işlemci soğutucusu neden var? Overclock yapmam için mi yada stok fanı kullanmamak için mi? @Silinen üye

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı