2000TL'ye telefon önerisi

Cugsk

Decapat
Arkadaşlar selam, 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz. Ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok. 1 günü çıkarsın yeter, aklımda Xiaomi Mi 8 SE var, önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar selam, 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz. Ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok. 1 günü çıkarsın yeter, aklımda Xiaomi Mi 8 SE var, önerilerinizi bekliyorum.

• Ekran küçük
  • Cihaz eski (3 yıllık oluyor.)
  • Batarya Android bir cihaza göre az.
  • İşlemcisi Fiyatına Göre Çok İyi
  • Kamera Fiyata Göre Normal
  • Ram Miktarı Fiyatına Göre İyi
Yani şimdi yorum yapamıyorum.
Cihaz eski ve Android güncellemesi kesilmiş ama özellikleri fiyatına göre çok iyi.
TCL 10l önerecektim fakat arada kaldım.
@Shenzhenn @HaWlI KuLlANIcI

• Ekran küçük.
  • Cihaz eski (3 yıllık oluyor.)
  • Batarya Android bir cihaza göre az.
  • İşlemcisi fiyatına göre çok iyi.
  • Kamera fiyata göre normal.
  • RAM miktarı fiyatına göre iyi.
Yani şimdi yorum yapamıyorum.
Cihaz eski ve Android güncellemesi kesilmiş ama özellikleri fiyatına göre çok iyi.
TCL 10l önerecektim fakat arada kaldım.
@Shenzhenn @HaWlI KuLlANIcI

Aklımda 2.el bir iPhone 6S ya da Samsung S8 var da ikisi arasında kaldım hep bir iPhone kullanmak istemişimdir.

2K ya telefon kalmadı gibi bir şey. Redmi 9 olabilir. Ama iki yaşından büyük cihaz almayın.

Kaçak Note 10s de olabilir.

Normal alışveriş sitelerinde satılan Mi 8 SE' ler IMEI Repair yapılıp satılıyordur.
Kaçak Note 10s de olabilir.
Note 10S IMEI Repair olmuyor. RSA kilidi var 2 SIM' de de.
Aklımda 2.el bir iPhone 6S ya da Samsung S8 var da ikisi arasında kaldım hep bir iPhone kullanmak istemişimdir.
IPhone 6S bu sene desteği kesildi, S8 zaten eski ve AMOLED yanığı gibi sorunları var. IPhone 7 alınabilir ama varsa.

Normal alışveriş sitelerinde satılan mi 8 SE'ler IMEI repair yapılıp satılıyordur.

Note 10s IMEI repair olmuyor. Rsa kilidi var 2 SIM'de de.

iPhone 6S bu sene desteği kesildi, S8 zaten eski ve AMOLED yanığı gibi sorunları var. iPhone 7 alınabilir ama varsa.

G95'de bir tane SIM de rsa kilidi yoktu ama.

Hocam ikisi arasından S8 alın derim sonuç olarak cihaz Android ve güncelleme desteği kesilse bile büyük ihtimal uygulama sıkıntısını 6S'e göre çok daha az yaşatacaktır (hatta yaşatmayacaktır desek daha doğru olur :D )

0 istediğiniz için bütçeyi arttırmanızı tavsiye ederim.
Arttıramam derseniz GM 20 Pro var ve ben bu cihazı önerirsem 1 yıl sonra bana küfür edebilirsiniz :D

2500'e çıkarsa bütçeniz Oppo A73 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı