2002'de çıkan en iyi oyun nedir?

2002'de çıkan en iyi oyun nedir?

• Metroid Prime

Oy: 0 0,0%
  • Medal of Honor: Frontline

• Ratchet & Clank

• Aggressive Inline

• Resident Evil 1

• Spider-Man

• James Bond 007: Nightfire

• Red Faction II

• Oy verenlerin toplamı
    45
  • Anket kapandı .
GTA Vice City ile Mafia 1 arasında kaldım. Ben oyumu Vice City'den yana kullanıyorum. Adamlar 2002'de ne oyun yapmışlar. Şimdi 10 senede bir tane oyun zar zor yapıyorlar. Çok acayip bir firma bu Rockstar.

GTA Vice City ile Mafia 1 arasında kaldım. Ben oyumu Vice City'den yana kullanıyorum. Adamlar 2002'de ne oyun yapmışlar. Şimdi 10 senede bir tane oyun zar zor yapıyorlar. Çok acayip bir firma bu Rockstar.
Çünkü eskiden oyun yapmak daha kolaydı şimdi ise her şeye daha çok ozenmeleri gerek eskiden birşey birşeyin içinden geçince normal karşılanıyordu ama şimdi ise rahatsız edici bir bug olarak çağ değişti.
Hitman serisinin aşığı biri olarak Silent Assassin.Ama normal bir kullanıcı olsaydım kesinlikle Vice City.
Hitman serisini bende çok severim ama 2 yi hiç oynamadım

Çünkü eskiden oyun yapmak daha kolaydı şimdi ise her şeye daha çok ozenmeleri gerek eskiden birşey birşeyin içinden geçince normal karşılanıyordu ama şimdi ise rahatsız edici bir bug olarak çağ değişti.

Hitman serisini bende çok severim ama 2 yi hiç oynamadım
Eski bir oyun olduğu için baya sinir edicektir ama gerçekçi hitman zorluğuna alıştığınızda yeni oyunları bebek oyunu gibi gelicektir.

Geri
Yukarı