2002'de çıkan en iyi oyun nedir?

2002'de çıkan en iyi oyun nedir?

• Metroid Prime

Oy: 0 0,0%
  • Medal of Honor: Frontline

• Ratchet & Clank

• Aggressive Inline

• Resident Evil 1

• Spider-Man

• James Bond 007: Nightfire

• Red Faction II

• Oy verenlerin toplamı
    45
  • Anket kapandı .
Oynadıklarım arasından bir seçim yapmak istedim. Bu sebeple GTA Vice City diyorum.

Oynadıklarımın arasından kesinlikle Wind Waker. 2002'de bu kadar çok mekanikli ve yarı açık dünya oyun ayrıca hikayesinde bence en iyi Ganon var. BOTW'daki gibi sadece kötülüğün sembolü değil karakteri var.

Listede olmayan Neverwinter Nights benin o yıl çıkanlar arasında en sevdiğim oyun. Şu anda o tür RPG oyunlarını seven fazla kişi kalmadı, sevenlerin çoğu da benim gibi dinozor sayılacak olanlar. Icewind Dale ve Baldur's Gate 2 gibi oyunlardan sonra bu türü sevenler için çok iyi bir oyundu.

Age of Mythology biraz talihsiz döneme denk geldi. Warcraft 3 ile aynı yıl çıkmıştı, Warcraft evreni sevenlerin kitlesi o dönemde çok genişlediği için zaten kan kaybederek çıkmıştı. Sadece aylar sonra Rise of Nations gibi başka bir müthiş strateji oyununun da gelmesiyle birlikte Age of Mythology'nin pabucunu biraz erken dama atmıştık. Seven ve oynayan geniş kitlesi vardı ama çok talihsiz bir yılda çıkış yaptı. Yoksa Age of Mythology'yi seçebilirdim.

O dönemde yabancı dil bilgim biraz yetersiz kaldığı için oynadığım şeyden çok bir şey anlayamadığım ve yine listede olmayan The Elder Scrolls 3: Morrowind oyunu da var. Daha iyi bir yabancı dil seviyesiyle oynayabilseydim belki tercihim bu yönde olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı