2005 Caddy 1.9 TDI'ya Kombi Navigasyon, Müzik Çalar, Ön Arka Kamera ve Park Sensörü Tavsiyesi

HyenaR34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

2005 Model Volkswagen Caddy 1.9 TDI Kombi için aradığım ve tavsiyeye ihtiyaç duyduğum parçalar;
  1. Araç içi navigasyon
  2. Müzik çalar (USB girişi olursa süper olur.)
  3. Ön-Arka kamera
  4. Park Sensörü

1. Araba'yı babamda kullanmakta ve navigasyon olarak telefonu pek kullanamıyor, kullanımı basit ekranı en az orta büyüklükte olan bir cihaz arıyorum.
  2. Müzik çalar olarak internette uyumlu cihaz bulamadım, yerine tam uyacak bir cihaz olursa şu anki araçta takılı olan medya cihazını çıkartmayı düşünebilirim.
  3. Ön ve arka kamera için araştırma yaptığımda 70mai 1s D06 Araç İçi Kamera ve 360 G300 1296p Araç İçi Kamera ürünlerini buldum. Fiyatlar indirim ile yarıya düşmekte. Bu ürünlerden birinden iki adet alıp ön ve arka olacak şekilde takmak mantıklı mıdır? Başka cihaz öneriniz var mıdır?
  4. Park sensörü olarak ön ve arka olacak şekilde arıyorum, görüntü verecek şekilde olmasına gerek yok ancak olursa güzel olur.
Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler. ☺️

Bütçe olarak açıkçası aklımda pek bir fiyat yok. El mecbur bu ürünleri alacağım, şu an için en fazla 1500-2000 +10% Türk lirası verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı