2008 Dacia logan SW için 17cm kolon önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi Gaming Laptop GX70 3BE

2X8 16GB RAM

AMD A10-5750M APU WİTH RADEON HD GRAPHİCS

AMD RADEON HD 8970M -AMD RADEON HD 8650G
Herkese merhaba. 2008 Dacia logan station wagon araca sahibim. Abartı bir ses sistemi yok aklımda sadece şunu merak ediyorum sol ve sağ kapi olmak üzere amfi kurmadan sağlam güzel ses veren kolon kullanabilir miyim (midrange kolonlar gibi)? Kullanabilirsem hangi marka önerirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Türkiye için kullanım açısından bence en uygun araçlardan biri, güle güle kullanın.
Övme kısmı bittiğine göre konuya dönelim.😊
Açıkçası sağlam güzel ses veren kategorisi için bütçe çok yüksek olabilir ancak uygun yollu bir şey istiyorum derseniz ve kendiniz takacaksınız, internette uygun fiyatlı, örnek olarak 700 TL,ye bile bir çok marka ve model var, ancak ne kadar sağlam güzel ses verebilir orası tartışılabilir ve ayrıca bunu birazda sizin kulağınız belirler.

Örnek olaral, kimisine Rockford Fosgate T1 Bass + Rockford Fosgate Punch P1000X1BD Anfi yetmezken, kimsine Hertz Komponent Mid Takımı yeterli gelebilir, sözün özü, sizin ne istediğinize ve bütçenize bağlı bu durum.

Merhaba.
Türkiye için kullanım açısından bence en uygun araçlardan biri, güle güle kullanın.
Övme kısmı bittiğine göre konuya dönelim.😊
Açıkçası sağlam güzel ses veren kategorisi için bütçe çok yüksek olabilir ancak uygun yollu bir şey istiyorum derseniz ve kendiniz takacaksınız, internette uygun fiyatlı, örnek olarak 700 TL, ye bile birçok marka ve model var, ancak ne kadar sağlam güzel ses verebilir orası tartışılabilir ve ayrıca bunu biraz da sizin kulağınız belirler.

Örnek olaral, kimisine rockford fosgate T1 bass + rockford fosgate punch P1000x1Bd amfi yetmezken, kimsine Hertz komponent mid takımı yeterli gelebilir, sözün özü, sizin ne istediğinize ve bütçenize bağlı bu durum.

Öncelikle görüşünüz için teşekkür ederim bütçe olarak fazlada abartmaya gerek yok diye düşünerekten 2 kapı içinde 1000TL'lik bir bütçe ayırabilirim 1000TL'lik bütçeye bakarak güzel ses verebilecek 1 çift kolon yeterli olacaktır. Eğer gerekirse 1000TL bütçeyi fazla zorlamadan biraz yükseltebilirim.

Öncelikle görüşünüz için teşekkür ederim bütçe olarak fazlada abartmaya gerek yok diye düşünerekten 2 kapı içinde 1000TL'lik bir bütçe ayırabilirim 1000TL'lik bütçeye bakarak güzel ses verebilecek 1 çift kolon yeterli olacaktır. Eğer gerekirse 1000TL bütçeyi fazla zorlamadan biraz yükseltebilirim.
Pioneer TS-G1710F yeterli olacaktır diye düşünüyorum, ancak siz yinede eğer etrafınızda varsa oto ses sistemleri olan bir yerden de tavsiye alırsanız daha sağlık bir bilgilendirme olur.

Taktırınca bilgilendirme yaparsanız sevinirim, böylece sizinde kullanıcı deneyiminizi öğrenmiş oluruz. 😊

Pioneer TS-G1710F yeterli olacaktır diye düşünüyorum, ancak siz yine de eğer etrafınızda varsa oto ses sistemleri olan bir yerden de tavsiye alırsanız daha sağlık bir bilgilendirme olur.

Taktırınca bilgilendirme yaparsanız sevinirim, böylece sizinde kullanıcı deneyiminizi öğrenmiş oluruz. 😊

Öneriniz için teşekkür ederim dediğiniz kolonu deneyeceğim yakın zamanda taktırır mıyım bilmiyorum ama taktırırsam buraya bilgilendirme olarak mesaj atacağım.

Geri
Yukarı