200TL altı kablosuz fare önerisi

Bütçe
100-200

mustafaish

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, Technopat Sosyal sakinleri size bir konuda sormak istediğim bir şeyler var.
Royal kludge RK61 kompakt klavyeyi aldım ama mousem hala çok eski kablolu ve siyah hem daha ferah olsun, hem de kablo kalabalığını önlemek amacıyla bu mesajı yazayım dedim. Bilgili olanlar beni de bilgilendirsin, bütçe= 0-200 kablosuz (tercihen beyaz bir mouse bakıyorum):)
(bangood Ali Express falan olur mousenin driveri olduğu sürece).

Son düzenleyen: Moderatör:
PWM 3325 sensör. @yika38 hocam kullanıyor ve memnun. En son incelemesini yapmıştı.

Hocam size zahmet beyaz yok mudur ya ben biraz takıntılıyımda beyaza

Selamlar, Technopat Sosyal sakinleri size bir konuda sormak istediğim bir şeyler var.
Royal kludge RK61 kompakt klavyeyi aldım ama mousem hala çok eski kablolu ve siyah hem daha ferah olsun, hem de kablo kalabalığını önlemek amacıyla bu mesajı yazayım dedim. Bilgili olanlar beni de bilgilendirsin, bütçe= 0-200 kablosuz (tercihen beyaz bir mouse bakıyorum):)

Logitech.

Aliexpress'ten kupon kardeşliği ile Deluxe M800 Wireless PMW 3335 modelini almanı öneririm.

Geri
Yukarı