2000-3000TL'ye kablosuz beyaz fare önerisi

Bütçe
2000-3000

OldDudeGandalf

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, eski faremi 5 senedir kullanıyorum (G402) ve artık yavaş yavaş ölüyor. Dierya ×tmkb T68SE beyaz klavye alacağım yanına da beyaz fare istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Bütçeyi 2000TL-3000TL diyorum ama esnetebilirim.
Fareden istediklerim:
-Kablosuz ama kablo takınca da kablolu şekil kullanabildiğin.
-En az 2-3 programlanabilir düğme.

Ayrıca çok FPS falan oynamıyorum gecikmesi çok fark edilmeyecek sevideyse yeter.

Bu mouse yeni çıktı hocam hem tüm tutuş tarzlarına uygun hem de 3395 gibi çok iyi bir sensöre sahip. Benim de ayın 5'inde maaşım yatacak bu fareyi almayı planlıyorum.

Bu mouse yeni çıktı hocam hem tüm tutuş tarzlarına uygun hem de 3395 gibi çok iyi bir sensöre sahip. Benim de ayın 5'inde maaşım yatacak bu fareyi almayı planlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu YouTube kanalı bayağı Mouse'lara hakim biri burada gördüm incelemesini yapıyordu sende izleyebilirsin.

glorious model o al geç hocam
onu çok duydum ama marka olarak güvenilir mi? uzun süre gidecekse mantıklı
hiç duymadım markayı pek güvenemedim
Deathadder v2 ve v3 pro önerebilirim. Ama bence Vatan / Mediamarkt gibi yerlerde elinizde denemelisiniz.
hocam onun kablosuz beyazını bulamadım yok galiba

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu YouTube kanalı bayağı Mouse'lara hakim biri burada gördüm incelemesini yapıyordu sende izleyebilirsin.
Güzel gibi duruyor 2 sene garantisi de var fakat böyle markaları pek bilmiyorum elimde felan kalmasın birkaç seneye? Birde biraz fazlaya kaçıyorum ama bunların görüntüsü logitech in o tarzından sonra çok basit geliyor hocam

SteelSeries Aerox 3 snow Wireless

Geri
Yukarı