200TL beyaz mouse önerisi

Bütçe
200
Merhabalar, daha estetik göründüğünü düşündüğümden dolayı ekipmanlardan başlayarak yavaş yavaş beyaz bir setup kurmak istiyorum. Klavyemi aldım, şimdi de mouse araştırmalarına başladım. Aklıma en çok yatan mouse şu:

Başka öneriniz varsa yorumlarda bekliyorum, teşekkürler.

Bu arada herhangi bir rekabetçi oyun oynamıyorum, yani özel makrodur vs. böyle şeylerin olmasına gerek yok farede.
Bütçen 200TL ise ve daha yukarı çıkamıyorsan attığın mouse çok iyi bir seçim olacaktır...
Buradaki diğer arkadaşları dinleme, onlar sana profesyonel oyuncuların kullandığı 500 liralık mouse'lar önereceklerdir.

Bende o mouse'un siyah versiyonu var, el'e mükemmel uyuyor ve o fiyata alabileceğin en iyi ürün. Palm grip tutuyorsan ve çoğunlukla günlük işler yapıyorsan çok seveceğin bir mouse. (Ben Valorant, Minecraft oynuyorum ve beni gayet tatmin ediyor).
Lakin, yine de söz konusu mouse, eline olup olacağı belli değil, o yüzden yakın bir MediaMarkt veya Vatan'da denemeni öneririm.

Tek dezavantajı kablosunun biraz fazla kıvrık olması, ancak o kadar kötü birşey değil... (ayrıca beyaz olanın renkleri efsane)

Hayırlı olsun şimdiden...

Bütçen 200TL ise ve daha yukarı çıkamıyorsan attığın mouse çok iyi bir seçim olacaktır...
Buradaki diğer arkadaşları dinleme, onlar sana profesyonel oyuncuların kullandığı 500 liralık mouse'lar önereceklerdir.

Bende o mouse'un siyah versiyonu var, el'e mükemmel uyuyor ve o fiyata alabileceğin en iyi ürün. Palm grip tutuyorsan ve çoğunlukla günlük işler yapıyorsan çok seveceğin bir mouse. (Ben Valorant, Minecraft oynuyorum ve beni gayet tatmin ediyor).
Lakin, yine de söz konusu mouse, eline olup olacağı belli değil, o yüzden yakın bir MediaMarkt veya Vatan'da denemeni öneririm.

Tek dezavantajı kablosunun biraz fazla kıvrık olması, ancak o kadar kötü birşey değil... (ayrıca beyaz olanın renkleri efsane)

Hayırlı olsun şimdiden...
Beyaz alacak olmasa Viper Mini daha iyi bir seçenek. O bütçede en iyisi değil.

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler, mouse için 500 civarı bir bütçe ayırmam imkansıza yakın. O yüzden muhtemelen attığım modeli alacağım.@yabanno dediğin modele baktım hocam fakat bal peteği tasarımı çok hoşuma gitmiyor maalesef :( @osman5123 tam dediğiniz gibi palm grip tutuşa sahibim, günlük işler yapıp hikayeli oyunlar oynuyorum. Sanırım benim için en iyi seçim bu, tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı