200TL civarında TWS kulaklık

Ortalama hangisi daha iyi?

• Haylou T15

• TaoTronics SoundLiberty 53

• Başka bir model önereceğim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Mert Çukadar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, eski Airdots kullanıcısıyım. Cihazı başkasına verdim ve kendime yeni cihaz aramaya başladım sizce tekrar Airdots mu alayım yoksa başka ürün mü? Aklımda 2 model var.

Ben powerbank özelliği, tasarımı ve ses yüksekliği yüzünden T15 modeline daha çok çok ısındım. Sizin öneriniz hangisi?

Selamlar, dün ben Haylou T15'i sipariş ettim muhtemelen yarın elime ulaşacak.
İlk izlenimlerimi ve bir iki gün kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşabilirim.
Beklemedeyim
Selamlar, dün ben Haylou T15'i sipariş ettim muhtemelen yarın elime ulaşacak.
İlk izlenimlerimi ve bir iki gün kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşabilirim.

Kulaklığı deneyimlediniz mi acaba?

Beklemedeyim

Kulaklığı deneyimlediniz mi acaba?
Aklımdaydınız merak etmeyin lakin bir HepsiJet vakası ile karşı karşıyayım, şöyle göstereyim:
2 Ağustos Pazar günü olmasına rağmen kargoya verildi ve iki gün hepsijet transfer merkezinde bekletildi.
Çağrı merkezlerini dün aradığımda bugün, bugün aradığımda yarın dağıtım merkezine varacağını söylediler.
Sizde kusura bakmayın gecikmeden dolayı.

Son düzenleme:
Tekrardan selamlar, anlayışınız için teşekkürler.
Kulaklığı bugün saat 16:30 civarında teslim aldım, şuan şarj oluyorlar kullanma fırsatım olmadı henüz.
İlk izlenim olarak kulaklıklar ve kutu gayet hoş görünüyor fakat kapağı hafif güvensizlik veriyor, benim için çok problem değil bu durum.
Beklediğimden küçük bir kutuya sahip 2200 mAh pil ile normale göre bayağı büyük bir kutu bekliyordum fakat gayet hoş ve küçük bir kutuya sahip.
Ayrıca sormak istediğiniz bir şey varsa beklemedeyim.
Kulaklıklar ve kutu bu şekilde:

Tekrardan selamlar, anlayışınız için teşekkürler.
Kulaklığı bugün saat 16:30 civarında teslim aldım, şuan şarj oluyorlar kullanma fırsatım olmadı henüz.
İlk izlenim olarak kulaklıklar ve kutu gayet hoş görünüyor fakat kapağı hafif güvensizlik veriyor, benim için çok problem değil bu durum.
Beklediğimden küçük bir kutuya sahip 2200 mAh pil ile normale göre bayağı büyük bir kutu bekliyordum fakat gayet hoş ve küçük bir kutuya sahip.
Ayrıca sormak istediğiniz bir şey varsa beklemedeyim.
Kulaklıklar ve kutu bu şekilde:
Merhaba, ben de yardımseverliğiniz için çok minnettarım. Sizin kalite anlayışınıza güveniyorum. Sizce bass mid tiz sesler ortalamanın üstünde mi? Ses düzeyi arttıkça kalite bozuluyor mu? Önceden başka TWS denediyseniz farkları belli mi? 350 TL bütçem var artık ama sizce onu almalı mıyım?

Deneyimlediğim kadarıyla bass sesler gayet yeterli ve tiz sesler de yerinde, %60 - 70 civarında kullanmak bana yeterli geldi.
Daha önce bir TWS kulaklık deneyimim olmamıştı, JBL'in T110 Kablolu kulaklığını kullanıyordum.
350 Tl'ye tabiki bir tık daha iyi bir TWS alma şansınız var fakat T15'in 180 Tl'ye verdiği performansın sizi de tatmin edeceğini tahmin ediyorum.
Görüşme kalitesine gelince arabada ve dış ortamda kullandığımda karşı taraf ile herhangi bir anlaşılmazlık yaşamadım.
Dokunma hassasiyeti iyi, kulağınıza yerleştirirken ister istemez dokunabiliyorsunuz fakat zamanla alışabileceğimi düşünüyorum benim için pek problem değil.
Kutusu kapağı haricinde dayanıklı görünüyor, kapağa biraz dikkat etmek gerekebilir.
Aklıma gelenler bu şekilde, aklınıza başka bir soru gelirse çekinmeden yine sorabilirsiniz.

QCY T7
BGT7055 kupon kodu ile 175₺ civarına geliyor.

Hepsiburada'da 199₺

Silikonlu isterseniz QCY T5 modeli var. O da 150₺ (Ben bundan aldım. Pazartesi günü incelemesini yaparım)

Geri
Yukarı