200TL gamepad önerisi

Loudia

Centipat
Daha fazla  
200TL'ye gamepad arıyorum kablolu, kablosuz fark etmez aradığım özellikler:
1-)telefon, PC ve Mi Box uyumlu.
2-)xCloud çalışan.
3-)Xbox kontrolcüsü tarzı.
Replika Xbox 360 var ama Mi Box uyumlu değil diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi Box hakkında bir bilgim yok. Ben de PS4 kolu arıyorum şu an. Konuya mesaj atayım ki bildirim gelsin diye yazıyorum. Benim konumda bana bir arkadaş muadil ürün Snopy Rampage PS4 kolu önerdi 300 tlydi sanırım. Eğer orijinal almazsam onu almayı planlıyorum. Sen de bakabilirsin.

200TL'ye gamepad arıyorum kablolu, kablosuz fark etmez aradığım özellikler:
1-)telefon, PC ve Mi Box uyumlu.
2-)xCloud çalışan.
3-)Xbox kontrolcüsü tarzı.
Replika Xbox 360 var ama Mi Box uyumlu değil diyorlar.
Ben frısby fgp 230u kullanıyırum mi box ve telefona uyumlumu test etmedim ama çok iyi bir kol program kurmadan steamde çalıştırabilirsin hemde ucuz gamepadlerde olan yukarı aşağı bakamama givi sorunlarıda yok x box gamepadine benzer görüntü olarakta güzel
Mi Box hakkında bir bilgim yok. Ben de PS4 kolu arıyorum şu an. Konuya mesaj atayım ki bildirim gelsin diye yazıyorum. Benim konumda bana bir arkadaş muadil ürün Snopy Rampage PS4 kolu önerdi 300 tlydi sanırım. Eğer orijinal almazsam onu almayı planlıyorum. Sen de bakabilirsin.

Bence hocam 2. el. Orijinal kol alın ben çakma aldım 200 TL'ye 1 ayda gitti o yüzden en iyiydi 2. rl orijinal ben 400'e almıştım gayet iyi çalışıyor.

Ben frısby fgp 230u kullanıyırum mi box ve telefona uyumlumu test etmedim ama çok iyi bir kol program kurmadan steamde çalıştırabilirsin hemde ucuz gamepadlerde olan yukarı aşağı bakamama givi sorunlarıda yok x box gamepadine benzer görüntü olarakta güzel

Bence hocam 2. el. Orijinal kol alın ben çakma aldım 200 TL'ye 1 ayda gitti o yüzden en iyiydi 2. rl orijinal ben 400'e almıştım gayet iyi çalışıyor.
Şu çakma ürünler hakkında aşırı kararsızım 197 tlye ps4 v2 kolu var . Eğer alır da sorunsuz kullanırsam çok mutlu olucam. Ama riske atmazsam kendimi orijinal alıcam şu an 489 tl Hepsiburadada. Sence uygun mu fiyatı ?

F710 kadar çöp bir şey görmedim nasıl bu kadar övülebiliyor onu da anlamadım.

Ben Frisby fgp 230u kullanıyırum Mi Box ve telefona uyumlu mu test etmedim ama çok iyi bir kol program kurmadan Steam'de çalıştırabilirsin hem de ucuz gamepadlerde olan yukarı aşağı bakamama givi sorunları da yok Xbox gamepadine benzer görüntü olarak da güzel.

Frisby fgp 230u emülator olmadan çalışabiliyor mu?

Şu çakma ürünler hakkında aşırı kararsızım 197 TL'ye PS4 V2 kolu var. Eğer alır da sorunsuz kullanırsam çok mutlu olacağım. Ama riske atmazsam kendimi orijinal alacağım şu an 489 TL Hepsiburada'da. Sence uygun mu fiyatı?

Bence sakın çakma alma 200 TL boşa gider biraz bekle biriktir orijinal al 489 TL iyi fiyatta orjinalliğindem şüphe duydum şu an sıfır orijinal kollar 700 TL ben 400'e 2. el alıyorum.

Şu çakma ürünler hakkında aşırı kararsızım 197 tlye ps4 v2 kolu var . Eğer alır da sorunsuz kullanırsam çok mutlu olucam. Ama riske atmazsam kendimi orijinal alıcam şu an 489 tl Hepsiburadada. Sence uygun mu fiyatı ?
489 liraya orijinal olmaz sana tavsiyem çakma alma. Ben aldım sonra iade ettim analogu pek iyi değil.
F710 kadar çöp bir şey görmedim nasıl bu kadar övülebiliyor onu da anlamadım.

Frisby fgp 230u emülator olmadan çalışabiliyor mu?
Nesi çöp kardeşim ben kullanıyorum gayet güzel sağlam bı kol

Geri
Yukarı