200TL ile alınabilecek en iyi internet adaptörü hangisi?

MehmetCns

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 200TL bütçem var. Hangi internet adaptörünü almalıyım? TP-Link WN0823n V3 kullanıyorum şu an hiç memnum değilim takar takmaz ısınıyor ve interneti çok yavaş veriyor (Speedtest'de bazen iyi bazen kötü veriyor) hele ki Valorant da falan akıllara zarar. Sizce 200TL ile hangi internet adaptörünü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 200TL bütçem var. Hangi internet adaptörünü almalıyım? TP-Link WN0823n V3 kullanıyorum şu an hiç memnum değilim takar takmaz ısınıyor ve interneti çok yavaş veriyor (Speedtest'de bazen iyi bazen kötü veriyor) hele ki Valorant da falan akıllara zarar. Sizce 200TL ile hangi internet adaptörünü almalıyım?

Bence adaptör almayın çok gerekmiyorsa. 200TL'ye alsanız yine aynısı olacak.

Ugreen uzun Ethernet kablosu alın. Sıfır problem, sıfır sorun. Amazon'da sanırım bir tık daha ucuz, bakabilirsiniz. 20 metrelik kablo kullanıyorum 1.5 yıldır. Bağlantı kesilmedi bile, bazen kapıya sıkışmış haberim olmadan ona rağmen hiçbir problem yok. Ama siz yine de dikkat edin alırsanız :D.

Kablo alırsanız önerim budur. Ezilme problemi olmaz halinin altindan guzelce gecirirsiniz.

Hocam Amazon'da daha ucuz. Ve sorun çıkarsa iadede problem yapmıyorlar. Amazon'dan almanızı öneririm.

Geri
Yukarı