200TL kablosuz kulaklık tavsiyesi

Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar geçenlerde arkadaşımın BOSE adlı kulaklığını denedim, amanın! O nasıl bir ses, cihaz ses konusunda aşmıştı resmen, her bir tınlama en derinine kadar duyuluyordu, velhasıl kelam ben de bir kulaklık almaya karar verdim.

Tabii bu arkadaşım maddi anlamda daha rahata benim böyle olduğumu söylemek güç, bana şöyle 0-200 ya da 0-250 TL arası bir kulaklık önerecek birini arıyorum. Şunu da not olarak düşeyim ki fiyat 200-250 dedim diye o segmentlere çıkmanıza gerek yok daha düşük bütçeli F/P cihazları da benim işimi görecektir.

Olmazsa olmazlar: Bluetooth, kuşağı rahatsız etmeyen malzeme.

Tercihen: Güzel ses veren, telefon ile kullanılabilen, gürültüyü bir nebze de olsa azaltan.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediklerinle beraber o fiyat aralığında kulaklık bulmak zor. İşin içine arkadaşının BOSE'sinin kulak üstü kulaklık olduğunu katınca daha da zorlaşıyor. :)
F/P ürünü olarak aklıma bir tek bu geldi. BOSE gibi temiz, kristal ses vermez ama iş görür. Oyun için uygun değil tabii, diğer bütün bluetooth kulaklıkların olduğu gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı