200TL Kablosuz Oyun Mouse Önerisi

Dragosh1397

Centipat
Merhabalar arkadaşlar kısaca bütçe olarak 200 TL'yi geçmeyecek şekilde kablosuz ve kaliteli bir oyun faresi arıyorum. Aşırı bir kaliteye ihtiyacım yok, ama standart boyuttaki elime oturmasını ve yeterince konforlu olmasını, terletmemesini istiyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bu bütçeye 200 ₺ kablosuz fareden pek bir şey beklemeyin.
Kablosuz farelerin kalitelileri, kablolulara göre çok pahalı oluyor. Kabaca 400-1000 ₺ arası değişiyor.
A4 Tech ait olan Bloody markasına bakabilirsin. Ama makro özelliğinden dolayı, bazı oyunlar EAC ve Battleeye ile bu fareyi engelliyor. Yani bu fare ile o oyunu oynayamıyorsun. Çıkarırsan, oyun açılıyor.

Son düzenleme:
Xiaomi Geçenlerde Xiaomi mağazasına gittiğimde bakmıştım. Fiyatı 320 TL idi. Siteyi bilmiyorum bu arada mağazadan alırsanız daha iyi olur. Piyasadaki en uygun hem kablosuz hem de RGB’si olan mouse bu. Öneririm.

Bu bütçeye 200 ₺ kablosuz fareden pek bir şey beklemeyin.
Kablosuz farelerin kalitelileri, kablolulara göre çok pahalı oluyor. Kabaca 400-1000 ₺ arası değişiyor.
A4 tech ait olan Bloody markasına bakabilirsin. Ama makro özelliğinden dolayı, bazı oyunlar EAC ve Battleeye ile bu fareyi engelliyor. Yani bu fare ile o oyunu oynayamıyorsun. Çıkarırsan, oyun açılıyor.
Çok teşekkür ederim benim için faydalı bir yorum oldu.

Bulduğum bu modelin kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Logitech olması güven veriyor.

Kablosuz istediğini gördüm fakat asus cerberus 99tl ye düştüğünü gördüğüm için bir bakarsın belki diye düşündüm 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı