200TL Klavye önerisi

Bütçe
100-200TL

raviN

Femtopat
Selamlar öncelikle malum dolar arttı ve klavye fiyatları da artmış oldu. Yani kısacası bana 100-200TL arası bir klavye lazım. İstediğim gibi özelleştirebileceğim bir bilgisayar uygulaması olursa güzel olur. Renk seçenekleri önemli sadece "Rainbow" seçeneği olmasın. Malzeme kalitesi genel olarak önemli. Bilek desteği olabilir. 200TL'yi 10-20TL geçse sorun olmaz. Sanırım biraz fazla detay verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Rainbow var ama iyidir, dün gece kendime aldım 230 TL'ye. Birkaç güne gelir, istersen yorumumu yaparım sana. Parlaklık ayarı varmış, kısılabiliyor.

Gelince tekrar yorum yaparsan sevinirim teşekkür ederim.

Gelince tekrar yorum yaparsan sevinirim teşekkür ederim.
Dostum aktif değilsin bayadır ama yine de göndereyim dedim. Malzeme kalitesi çok iyi. Işığı kapalı veya ışık açık şekilde parlaklığını ayarlayarak kullanabiliyorsun. Oyun oynarken yanlışlıkla başlat tuşuna basmaman adına başlat tuşu kilidi var. Tuşları sessiz (tabi ki boşluk, enter ve back space tuşu hariç.) . Bu fiyata alabileceğinin en iyisi olur. MSI kalitesi kokuyor. Bu kadar beklemiyordum cidden. İncehesaptan Gaming Gecesinde almıştım. Bu arada testini de yaptım su geçirmiyor. Düşünmeden al.
Bu arada kameram iyi değil renkler çok kötü çıkmış. Acele çekmiştim.

WhatsApp Image 2020-12-22 at 21.52.28.jpeg

Dostum aktif değilsin bayağıdır ama yine de göndereyim dedim. Malzeme kalitesi çok iyi. Işığı kapalı veya ışık açık şekilde parlaklığını ayarlayarak kullanabiliyorsun. Oyun oynarken yanlışlıkla başlat tuşuna basmaman adına başlat tuşu kilidi var. Tuşları sessiz (tabii ki boşluk, enter ve back space tuşu hariç.). Bu fiyata alabileceğinin en iyisi olur. MSI kalitesi kokuyor. Bu kadar beklemiyordum cidden. İncehesap'tan Gaming gecesinde almıştım. Bu arada testini de yaptım su geçirmiyor. Düşünmeden al.
Bu arada kameram iyi değil renkler çok kötü çıkmış. Acele çekmiştim.

Eki Görüntüle 795706

Biraz geç yazıyorum kusura bakma ama yorumu attığın gün görmüştüm. Öncelikle teşekkürler ama benim pazartesi günü sipariş vermem gerekiyordu. Rampage rapido Plus aldım. Yinede yorum için teşekkürler. Bu klavye yinede benim radarımda olucak. Eğer klavye bozulursa falan sanırım bunu alırım.

Geri
Yukarı