200TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan kaane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 587

kaane

Kilopat
Merhaba, 200TL bir bütçem var. Konuyu çok uzatmadan bahsedeyim, laptopumda kullanmak için bu bütçedeki en fiyat performans klavyeyi arıyorum. Arada sırada oyun oynarken kullanıyorum sadece klavyeyi, e-spor oyunları için değil, genellikle GTA 5 oynarım. Artırabileceğim en yüksek bütçe 250TL. 250TL'den daha üstünü vermem mümkün değil. Önerilerinizi bekliyorum :)

Hocam 500 yaparsanız mekanik klavyede buluruz. Mebrane da var.
Aradığım şey mekanik ya da oyuncu klavyesi değil. Aradığım şey sadece fiyat performans bir klavye. Çabuk bozulmasın, fiyatına göre de kaliteli olsun yeter. Işıklı mışıklı klavyeler şart değil yani :D

Aradığım şey mekanik ya da oyuncu klavyesi değil. Aradığım şey sadece fiyat performans bir klavye. Çabuk bozulmasın, fiyatına göre de kaliteli olsun yeter. Işıklı mışıklı klavyeler şart değil yani :D

Yok hocam mebrane veya mekanik klavyeler daha dayanıklı oluyor.

Yok hocam mebrane veya mekanik klavyeler daha dayanıklı oluyor.
Hadi biraz zorlayayım Razer Cynosa Lite var gözüme kestirdiğim, onu da hiç almak istemiyorum çünkü birkaç gün önce 50 TL daha ucuzdu, şimdi daha fazla ödemek hiç mantıklı değil. 300₺'ye kadar zorlasam ne alınabilir ki

Hadi biraz zorlayayım Razer Cynosa Lite var gözüme kestirdiğim, onu da hiç almak istemiyorum çünkü birkaç gün önce 50 TL daha ucuzdu, şimdi daha fazla ödemek hiç mantıklı değil. 300₺'ye kadar zorlasam ne alınabilir ki
şimdi yasakmı değilmi bilmiyorum ama letgo hesabımda 300 e cynosa v2 var 1 haftalık.

325'e böyle bir mekanik klavye alıp rahatınıza bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı